reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Tak jak jedna z dziewczyn napisała, lepiej iść do lekarza kilka razy niż wcale i mieć obawy!
Każde krwawienie, plamienie w ciąży powinien ocenić lekarz prowadzący ciążę, obojętnie w jakim ona by nie była stadium.
 
reklama
Popieram dziewczyny, wizyta u lekarza konieczna. Może to nie być nic groźnego, ale lepiej to sprawdzić. Sama wiem ze swojego doświadczenia.Lekarz wie najlepiej, niż my tu wszystkie
 
Ania P
no właśnie ja też byłam po seksie.... ale moja bratowa mówiła mi że wszytko ok bo to przez seks....
byłam u lekarza ale ma wolne na 2 tygodnie...
niestety mieszkam w Irlandii i nie mam możliwości iść do innego lekarza...
ale na jutro mam wizytę na usg....
więc muszę poczekać... mam nadzieję że z moim maleństwem wszystko w porządku.....
 
Ka...M no to faktycznie masz nieciekawie z tym lekarzem:-(a jak krwawisz jeszcze czy juz nie??odpoczywaj duzo to pomaga no i moze cos na usg bedzie widac!!3mam kciuki aby bylo dobrze:-)
 
Już nie. dzisiaj jest wszsytko ok....
tylko boję sie nawet iść siku... żeby znów nie zobaczyć krwi:-(
ale nie ma jej......
dziękuję....
też mam nadzieję że jutro bedzie wszystko wiadomo i że jest ok....
dzisiaj będę się strałaodpoczywać cały dzień..... :)
 
No właśnie - dobre pytanie - przeszło Ci? No i jak idziesz jutro, to KONIECZNIE NAPISZ POTEM CO I JAK!!! I nie zamartwiaj się, ja też ide jutro - może mnie podniosą z łóżka :-).
 
dlaczego mówisz "może mnie podniosą z łóżka" ??
Już nie krwawię.... jest ok...
zdaje mi się że to było po seksie tylko... tak jak moja bratowa mi mówiła i Ty....
bo ona też tak miała czasem po seksie......

Zobaczy,my jutro.... :tak: mam nadzoiję że lekarz mi powie że wszytko wporządku
 
dlaczego mówisz "może mnie podniosą z łóżka" ??
Już nie krwawię.... jest ok...
zdaje mi się że to było po seksie tylko... tak jak moja bratowa mi mówiła i Ty....
bo ona też tak miała czasem po seksie......

Zobaczy,my jutro.... :tak: mam nadzoiję że lekarz mi powie że wszytko wporządku


NIe obraz sie, ale wedlug mnie zbyt bagatelizujesz sobie ciąże....oczywiscie moze to byc po sxiee, moze jaka spierdola.....a moze poronienie.....pierwsza ciąze poronilam w 6 tygodniu-zaczeolo sie od lekkiego krwawienia-potem kilka skrzepow-takich malych jak galaretka i po wszystkim-gdybym nie poszla do gina to bym nie wiedziala , ze juz nie jestem w ciazy......
Nie denerwuj sie jak CI dziewczyny pisza o lekarzu. Wszyscz chca dobrye dla CIebie, ale co zrobisz to juz Twoja deczyja. To Twoje dziecko i sama decydujesz co robic.
pozdrawiam.
 
wściekłosć-wydaje Ci się :tak: rozdrażnienie i lekka ręka przy pisaniu :p

Na te rozmiary na suwaczku nawet nie patrze,bo daleko im do realu :-p gdy byłam na usg było to 6,6 tyg i dzidzia miała 11mm;-) wg OM 8,6 więc jak suwaczek masz na 7 tygodniu już to dziecko będzie wielkości odpowiadającej gdzieś 5 tygodni 2-3mm max hmm
ja w 5,3 tyg miałam pecherzyk wielkosci rodzynki i brak echa płodu

Ania_P
To dużo zdrówka :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ritmusia nie bagatelizuję sobie tego....
bo bardzo chciałam mieć dzidziusia i nie chciąłabym go stracić...
aqale jeśli mieszkałabyś za granicą i Twój lekarz miałby 2tyg wolnego to też czekałabyś pewnie na wizytę w szpitalu która ma odbyć się kolejnego dnia.....
Wiem że jak ktoś pisze o lekarezu to chce dobrze...
ale wiem jakie są realia i że nie mam jak dziś do lekarza....!!!!


Saleminka wściekłość jest wtedy kiedy ktoś mówi coś co nie jest prawdą....
ale nie jestem wściekła...
nie znam się na tych wszystkich badaniach
ale zobaczymy jutro.,....
 

Podobne tematy

Do góry