reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Skontaktuj się najlepiej ze swoim lekarzem,każda kobieta ciąże przechodzi inaczej,i to krwawienie może być wywołane czymś innym .Pozdrawiam
 
reklama
jestem w 2 miesiącu i właśnie zobaczyłam że mam skrzep wielkości małego paznokcia....
zaczęłam trochę krwawić jak na początku okresu....jak sie wycieram po sikaniu to mam trochę krwi na papierrze toaletowym
strasznie sie boję....
może ktoś wie czy to jest coś groźnego.... czy nie!!!!

proszę o szybką odpowiedź....zależy mi bardzo.....

jeżeli brzuch nie boli i nie ma tej krwi dużo, to może oznaczać, że macica się rozciąga i to naturalne.. takie plamienie nie musi być groźne dla ciąży.
 
nie ma dużo... i nic mnie nie boli....
to był jeden skrzep i trochę krwi z moczem....
ale boję się że zaraz mogę dostać okres.....
i ... nie wiiem coo będzie......:no:

szczerze to trochę mnie pocieszyłaś.....
 
Krwawienie w ciązy nigdy nie jest normalne. Moze oznaczac, ze dzieje sie cos niedobrego. Przy rozciągającej sie macicy nie powinno występowac krwawienie-ewentualnie jakies upławy. Jesli rzeczywiscie jest to krew i skrzepy to proponuje nie czekaj co bedzie dalej tylko biegiem do szpitala.
 
Ja wyznaje taka zasade, ze lepiej pojsc do lekarza kilka razy niepotrzebnie niz raz nie pojsc, wtedy kiedy bylo to naprawde wazne!
Dwie pierwsze ciąze poroniłam.....teraz z kazda pierdoła lece do gina. W koncu ciaza to nie błachostka. Pamietaj mysl o dziecku i o sobie-teraz jestescie najwazniejsci :-)
 
Ka...M tez radze isc do lekarza...wszelkie plamenie,krwawienia w ciazy powinny byc skonsultowane z lekarzem!!moze to nic powaznego a moze cos niepokojacego zaczyna sie dziac!!
 
w 6 tygodniu i tyle krwi przy rozciaganiu się macicy ? wątpie,więc radze zgłosić się do lekarza,mój maluch ma obecnie gdzieś 8.5 wg usg i nawet brzuch mnie nie boli,a dziewczyna jest w 6 tyg-na suwaczku jest wiek wg OM więc maleństwo ma gdzieś 4 tygodnie.Zaledwie kilka mm,więc tak duży skrzep różne myśli przywołuje do głowy.
A takis krzep skłonił by mnie do jazdy do szpitala nawet o 1 w nocy !
Mój lekarz mi mówił,że nawet jak kropelke krwi zobaczę mam brać kartę ciąży i jechać do szpitala,by mnie przebadali !
Żdne krwawienie nie jest dobrym objawem,tymbardziej skrzepy w wczesnej ciąży.
Ja w 6 tyg nawet macicy nie miałam powiększonej-a mam małą
 
dokładnie-tez radzę sprawdzić!!lepiej dmuchać na zimne!jak u mnie pojawiły się plamienia na początku ciąży nie wiadomo skąd-też bez bólu i w niewielkich ilościach lekarz kazał mi leżeć z nogami wyżej niż głowa:rofl2:,później niestety doszły do tego jakieś skurcze..i ciąże całą przeleżałam niemal plackiem na lekach podtrzymujących:sorry:-ale teraz mam śliczną już 3,5 letnią :-Dcóreńkę !!i cieszę sie ze nie zbagatelizowałam tego bo pewnie bym jej nie miała:eek:

radze do lekarza!!dla uspokojenia siebie!
 
w 6 tygodniu i tyle krwi przy rozciaganiu się macicy ? wątpie,więc radze zgłosić się do lekarza,mój maluch ma obecnie gdzieś 8.5 wg usg i nawet brzuch mnie nie boli,a dziewczyna jest w 6 tyg-na suwaczku jest wiek wg OM więc maleństwo ma gdzieś 4 tygodnie.Zaledwie kilka mm,więc tak duży skrzep różne myśli przywołuje do głowy.
A takis krzep skłonił by mnie do jazdy do szpitala nawet o 1 w nocy !
Mój lekarz mi mówił,że nawet jak kropelke krwi zobaczę mam brać kartę ciąży i jechać do szpitala,by mnie przebadali !
Żdne krwawienie nie jest dobrym objawem,tymbardziej skrzepy w wczesnej ciąży.
Ja w 6 tyg nawet macicy nie miałam powiększonej-a mam małą


saleminka nie miałam dużo krwi.... tylko ten skrzep i trochę z moczem....
napisałaś też że w 6 tyg. to już barrdziej trzeba liczyć że 7;.. bo dziś jest 7...
więc moje dziecko ma 9mm..... to nie wiem na co taka wściekłość nagle...

nic nie zbagatelizowałam i dziękuję za rady....ale wjechałaś na mnie jakbym się z tego cieszyła:crazy:
 
reklama
Ka...m - ja mam plamienia i krwawienia od 6 tyg ciąży. Na początku nie było wiadomo czemu. Potem się okazało że to polip ciążowy o który trzeba dbać, bo ciągnął się aż do łożyska. Jak się schował to po bardzo delikatnym seksie byłam zakrwawiona do kolan - zbyt nisko ułożone łożysko. Leżę, biorę duphaston, nospę i modlę się aby maluszek nie miał ochoty wyjść na świat za wcześnie. Za każdym razem (a było ich kilka) byłam jeszcze tego samego dnia na ostrym dużurze i nigdy nie było to zbędne - nawet jeśli okazałby się, że absolutnie nic się nie dzieje, to czy nerwy związane z niepewnością są siebie warte?
Polecam Ci lekarza - jak masz sprawdzonego to super - lepiej się dowiedzieć, że to tylko nadżerka szyjki macicy krwawi niż że jest za późno...
Nie chcę Cię straszyć, ale jednak dzidziuś jest najważniejszy :-).
Buziaki.
 

Podobne tematy

Do góry