reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Byłam dzisiaj na usg w szpitalu. Wczoraj znowu zaczęłam plamić :( Lekarz stwierdził małego krwiaka i stąd te plamienia. Oczywiście nic mi nie przepisał, nie kazał leżeć, cała Irlandia. Dlatego w czwartek jade do polskiego ginekologa. Z dzieckiem wszystko ok, serduszko bije :) Najlepsze że sie okazało że to 7 tydzien i 1 dzień a nie jak wychodzi z miesiączki 9 tydzień. Szkoda bo wolalabym żeby to był już 9 tydzień, mniej bym się denerwowała. Ale mam nadzieje że wszystko bedzie ok.
 
reklama
kejting, ja dostałam krwotoku w 6 tygodniu... niestety nie było widac serduszka, ale gin stwierdził ze jeszcze da mi tydzień czasu... dostałam duphaston i wyjechałam do rodziców, bo mam małego synka który uniemożliwił mi leżenie... po tygodniu okazało sie ze serduszko pieknie bije, a plamic bede bo zrobił mi sie krwiak podkosmówkowy... no i plamiłam, do 14 -tego tygodnia.... dni sie dłuzyły, ale szło to jakos zniesc...
powodzenia!!!
 
ja też plamię:-(...a może brudzę?nie jest to krew,tylko jakieś różowo-brązowe upławy.moja lekarka ma to gdzieś:wściekła/y: mówi,że to może oznaczać dosłownie wszystko...dziś prywatnie zrobiłam sobie beta hcg .wynik-157.000,czyli nieźle całkiem...10 dni temu było 3000:-) mam nadzieję,że to dobry znak.trzymajcie się dziewczyny...musi być dobrze.
 
Kejtig będzie dobrze głowa do góry Przeszłam przez to samo Polski gin tez zaleci Ci leżenie i pewnie duphaston Kontaktowałam się z moją gin w Polsce i ona też powiedziała,że najlepsze co mogę zrobić z krwiakiem to leżeć aż się wchłonie Będzie dobrze:tak: wypoczywaj ile wlezie i bądz dobrej myśli
Waniliowa gin zawsze robi mi usg żeby upewnić się,że z maluszkiem jest wszystko ok beta hcg robi się we wczesnej ciąży ale widząc twój przyrost widać,że ciąża pięknie się rozwija:-) wypoczywaj a wkrótce zobaczysz jak bobasek wierci się w środku:-D Powodzenia życzę
U mnie raczej dobrze, muszę jeszcze dużo leżeć bo mam żółte upławy od krwiaka jak za dużo się ruszam No i brzuchol juz pomału rośnie;-)
 
Mnie pomoglo- jestem dzis w 35 tc a malutka Hania fikolkuje w brzusiu;-)

To troszke zalezy- czy przyczyna lezy po stronie hormonalnej u kobiety (za malo progesteronu ), czy problem lezy po stronie plodu- tzw. "selekcja naturalna" .

Mam nadzieje, ze w Twoim przypadku jest to ta pierwsza przyczyna. Trzymaj sie i powodzenia!:tak:
 
Byłam wczoraj u pl gina. Krwiaka mam wielkości 1,5 cm na 0,5. Dzidziuś ma 12 mm. Ale nie plamie z powodu krwiaka ale z nadzerki. Mam przepisane te same drogie leki ale podobno sa znacznie lepsze, do tego maz ma mi kupić luteine i nospe jak bedzie w Polsce. Ja niestety nie moge lecieć za tydzien :( musze cały czas leżeć. Ale cieszy mnie ze z dzidziusiem wszystko ok i ze te plamienia (ostatnio spore) sa z nadzerki. Kolejna wizyta 24 wrzesnia w szpitalu.
 
kejtig cieszę się bardzo,że z dzidziusiem wszystko ok Poproś kogos w Polsce niech Ci przyśle leki pocztą Mi tata przysyła właśnie nospę w zwykłej kopercie bąbelkowej i po 2 dniach już mam:)
Taki widocznie nasz urok ja już w 15tyg i ciągle leżeć muszę no i migreny mi żyć nie dają kurczę ile trzeba się namęczyć żeby zdrowego bobaska urodzić:(
Trzymam mocno kciuki za Was:) no i miłego leżenia:)
 
reklama
Mnie też męczą migreny. Pomaga mi zimny kompres chociez ostatnio słyszałam że ciepły jest jeszcze lepszy. 15 tydz.fajnie leci dosyć szybko :) również trzymam mocno kciuki za Was Michalka25 i pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry