reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
Wiesz goska29 to wino to nie zły pomysł, przeciesz na "humorku" jest się bardziej rozluźnionym. Nie mówię żeby zawsze się upijać przed sexem, ale może na początek mały co nieco na "odwagę" a później pójdzie z górki. Jak myślicie?
 
No ja nie lubię alkoholu w ogóle.
Ech, a u mnie teraz zwrot o 180%. Teraz to bym cały czas mogła ;D Mąż na razie zadowolony, pytanie jak długo ;) W każdym razie mnie trochę denerwuję takie popadanie ze skrajności w skrajność ale co zrobić, kiedy hormony szaleją ???
 
No bo trzeba się pozbyć pruderii i o swoich problemach mówić prosto z mostu. W wielu przypadkach może okazać się, że nasz problem to nie problem, a rzecz całkiem naturalna i często występująca, tyle że nikt o tym nie mówi i wszyscy myślą, że coś z nimi nie tak ;D
 
Taki babski dzień nie musi być poza domem, np, mi się marzy kąpiel w mleku albo ze specjalną solą do tego lampka winka, książka albo muzyka, potem nakremuję się kremami, maseczki, pomaluję paznokcie itp. Wiem, że jeszcze trochę na to poczekam ale myślę że taka chwila relaksu się przyda no nie dziewczyny? A może macie jakiś inny pomysł? ;D :)
 
reklama
Do góry