reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
zaczęłam wczoraj to za krótko zeby cos powiedziec ale ja wczesniej przed ciaza brałam tabletki dosc długo z niewielkimi przerwami i było OK nie miałam skutków ubocznych tylko to jest troche uciażliwe bo trzeba pamietac zeby brac zawsze o tej samej porze niektóre z dokładnościa co do godz
 
Ojejku, co za ulga! Szkoda, ze dopiero teraz znalazlam ten wątek. Myslałam, że to jakiś mój feler. Mi zdarza się to po stosunku, gdy siadam lub wstaję. Jak zdarzyło mi się to pierwszy raz, to myślałam, że umrę ze wstydu!!!
Czasami zdarza mi się to też, gdy po dłuższej przerwie zaczynam ćwiczyć jogę lub gdy robię brzuszki. Więc chyba chodzi tu o powietrze wpompowane do pochwy. No i w pierwszym dniu miesiączki, gdy mocno krwawię.
Oglądalyście "Miasteczko South Park"? Tam takie odglosy nazywały się PIZDRYKI. ;D
 
Mnie się to zdarza tylko przy pozycjach tylnych, chyba ze względu na "podkręcenie pompek" ;D Ale ostatnio mam szlaban i nawet to mnie już nie może pocieszyć. :(
 
Uuuu, niedobrze ! Smiech zabija nastroj koncentracji i rytm. Ma byc strasznie a nie smiesznie. Koniecznie musisz sie dac zwiazac ! :mad: :mad: :mad:
 
reklama
Do góry