reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

O dziewczyny a ja mam dopiero pecha
Jak mi teraz hormony szleją i moge zawsze i wszędzie to mój mąż oznajmił że ma uraz do seksu i zonk....
:mad: :mad:
 
reklama
po przeczytaniu widzę ze chyba niema dziewczyny wystrzałowej kazda kiedyś strzelała lub dalej strzela hihihi widać to taka nasza kobieca uroda
 
i gdzie tu sprawiedliwość - jak ona chce to on nie chce, jak ona nie chce to on jak najbardziej. I jak tu dogodzić? U mnie sytuacja wciąż ta sama. Czyli niestety nadal brak chęci. I Agnexx mój też zaczyna miec tego dosyć. Mówi że 2 -3 razy w miesiacy o zdecydowanie za mało tylko co ja mam z tym zrobić?
 
reklama
No ponoć mężczyźni seksem odreagowują stres, więc w sumie nie ma się co dziwić, że po kłótni mają ochotę na intensywne pojednanie ;)
 
Do góry