reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

Liriel, koniecznie wyznaj mezowi te swoja niepewnosc, moze okaze sie, ze to strachy na lachy i bedziecie miec wspanialy seks, takze francuski. Wiesz, my bardzo ale to bardzo niedoceniamy naszych facetow. Oni naprawde nie wymagaja abysmy byly idealami.
Pamietaj, ze to osoba, ktora cie kocha najbardziej na swiecie i po prostu mu zaufaj.
 
reklama
jeśli chodzi o rozstępy na brzuchu to mnie też to meczy,cały czas zmagam się z nadwagą po ciaży (przytyłam 25 kg a jeszcze 10 mi zostało) a miłość francuska to jak najbardziej na tak, wazne aby sie przemóc ten pierwszy raz, potem juz jest latwiej. A szwy, hmm, co cóż, sprawdzałam i już od dawna nawet blixny nie widać.
 
Haha ! To gratulacje misia_q ! choc nie wiem czy to powod do radosci dla wszystkich. Na mojego meza odglosy dzialaja jak plachta na byka i staje sie wtedy niezwykle narowisty :p
I powiem ci dlaczego sie nie zdarzylo - bo robicie to (nawet podswiadomie) wolniej i mniej dynamiczniem, wiec i efektu pompki nie ma ot co !!! ;D ;D ;D
 
kinia.p pisze:
Czy mamy sie zglosic podajac "odglos paszczowy", czy... ? :p
"odgłos paszczowy" czyli?
????????????????????????


dziewczyny przeczytałam ze piszecie że po porodzie kobieta robi sie tam "luźniejsza" no i się chwilkę zastanowiłam...
przed porodem nie było u mnie żadnych odgłosów, a i z wejściem nie było problemu
a teraz nie dość że w trakcie są urozmaicenia wokalne to jeszcze mam wrażenie że zrobiłam się ciaśniejsza..
możliwe to??
 
Jasne, ze mozliwe. Przeciez to nie luznosc pochwy jest przyczyna. Wobrazmy sobie calkiem luzna pochwe, ktora nawet po wprowadzeniu penisa nie otula go tylko pozostawia jeszcze sporo miejsca. W tym przypadku "odglosy" nie powstana, poniewaz "uklad" pozostaje otwarty i nie ma efektu zasysania powietrza.
To bylo na zdrowy rozum a po szczegoly prosze sie zglosic do fizykow, bo to nawet nie robota dla lekarzy. :laugh:
 
justo widzę że nie oglądałaś "rejsu" bo o to chyba chodziło kinii z tym "odgłosem paszczą" hihi,swoją drogą bardzo trafnie ujęte ;)
 
reklama
wczoraj byłam u gina i dostałam tabletki antybaby chociaż nie wiem po co je mam brac kiedy nic mnie nie rusza? ???
ale moze jak bede pewniejsza ze mi sie nic nie przydazy nagłego to spokój ducha powróci a z nim ochota na małe co nieco ;D
 
Do góry