reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

Ja też uważam, że najważniejsze to robić wszystko na co ma się ochote i nie zmuszać się do rzeczy, których nie lubimy.
Ja uwielbiam pozycję od tyłu, na leżąco... mam wtedy najwięcej przyjemności, kiedy czuję słodki ciężar mojego męża na sobie... ;D
 
reklama
Dajcie już spokój SIABIE :p
Ja też się czasami zastanawiałam, co by było, gdybym z jakiś powodów musiała się rozebrać przed obcym mężczyzną... też bym miała opory... ::)
 
Och wy wiedźmy - podejrzewacie mnie o jakieś niecne zamiary  :angel:- dla mnie mój mąż to jest mój mąż on wie jaki miałam wielki brzuch w ciąży,  że urodziłam dzidziusia i że nie jestem doskonała :) w swoim wyglądzie i to akceptuje. Prawdziwym wykładnikiem ( w tej chwili) mojej atrakcyjności jest kompletnie obcy mężczyzna, nic o mnie nie wiedzący, który spojrzy na mnie na ulicy i pomyśli "fajna laska" albo " co za pasztet ". Chodziło mi o to że ubrana mogłabym się takiemy facetowi spodobać ale rozebrana pewnie znacznie mniej. Mam nadzieję że wyjaśniłam o co mi chodzi - oczywiście wszystko to dotyczy takiej czysto fizycznej atrakcyjności.
 
Agnexx pisze:
Ja uwielbiam pozycję od tyłu, na leżąco... mam wtedy najwięcej przyjemności, kiedy czuję słodki ciężar mojego męża na sobie... ;D

No wlasnie to ta moja ulubiona. Plasko lezac na brzyszku. Jest przejawem zezwierzecenia ale z pierwiastkiem humanistycznym - zwierzatka chyba jednak opieraja sie na czterech konczynach a nie przywieraja do ziemi. ;D Szkoda tylko, ze podczas ciazy jest niemozliwa, wtedy zmuszone jestesmy do nasladowania naszych braci mniejszych :D
 
masz na myśli coś takiego jak test plażowy? 8)
podobno w Brazylii jest taka moda ze chłopak zanim na poważnie zacznie sie zadawać z dziewczyna najpierw umawia sie na randkę na plaży żeby zobaczyć jak wygląda w bikini ;)
okrutne prawda? ja bym odpadła w przedbiegach
 
kate332, kiedy byłaś jeszcze panną na wydaniu, napewno robiłaś dobre wrażenie na plaży... :) niedołuj się... ;D
 
Moze to i dobrze, bo z ta pozycja na brzuszku nie jest tak znowu jednoznacznie. Jest wspaniala z jednej strony ale z drugiej niedobra, bo uniemozliwia pieszczoty piersi. A ja uwielbiam miec je pougniatane w trakcie ::) Uwielbiam... raczej musze, wiec musi nastapic "poprawka" tym razem juz w konfiguracji z ulatwionym dostepem do nich.
A jak to jest z piersiami u was ? Lubicie miec je pieszczone podczas ciazy ?
 
reklama
Z drugiej strony dobrze na jakiś czas zmienić pozycję... ja mogłabym się kochac tylko w pozycji leżacej od tyłu, a to robi się dla mojego męża nudne. ;D
 
Do góry