reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

U nas czesto w nocy Maly nie do konca odbije, nawet jesli ja z nim chodze po pokoju. Potem marudzi przez sen i jak go podnosze,zwykle odbija. Dzis byla wczesniej kapiel, bo nie mial wieczornej drzemki. Zobaczymy, jaka bedzie noc.
 
reklama
iwonka wlasnie polozna mi mowila ze taki śluz moze byc najczesciej od uzycia mleka, a rzadziej od przetworow mlecznych typu ser czy smietana. Jednak |Kuba mial ten śluz chyba przez tydzien albo i dwa ale mimo to uznala zeby nie odsyawiac nabialu a jedynie ograniczyc i obserwowac dziecko, bo to moze byc naturalna reakcja organizmu i u nas tak wlasnie bylo, bo samo minelo bez moich wyżeczeń w diecie ;)
 
dziękuję nimfii ale ja narazie odstawiam wszystko co mleczne, nabiałowe i inne cięższe rzeczy żeby jak najszybciej odciążyć małą jeśli zadziała to powoli będę wprowadzać z powrotem do menu.
 
Jakich smoczkow do butelek uzywacie? Mam na mysli numer...
Ja dalam Kubie mleczko MM ze smoczka 2 z dwiema dziurkami. Aventa mozna stosowac juz po 1 msc.
Ladnie mu szlo picie :)
 
Ja używam butelek Dr. Brown's i smoczków 0-3 mc. Nie bede zwiekszac smoczka, bo chce dalej karmic piersia i nie chce, zeby Zosi za lekko leciało jedzonko z butelki, wiec mysle ze dokad bedzie cyc to bedzie i najmniejsza dziurka w smoczku :)
 
Nimfii Ja używam avent- od 6 tygodni używam już z 2 dziurkami i chyba za 2 tygodnie przejdę na 3 dziurki bo widzę, ze się denerwuje jak mu powoli leci.
 
Ja używam różnych butelek: TT ze smoczkiem 0+, ale się zasysa więc chyba spróbuje 3+, mam też butelkę Dr Brown's, no i najbardziej jestem zadowolona z Medeli Calmy, ale mam tylko jeden smoczek więc jak jest brudny to używam tych pozostałych :-)
Ja mam pytanie czym myjecie butelki i smoczki? Ja myję albo gorącą wodą, albo płynem z Nuka.
 
reklama
Ja myję płynem NUK a raz dziennie zalewam wrzątkiem. Czasem jak mała się drze i mam ją na rękach, to tylko przelewam ciepłą wodą z kranu.
 
Do góry