reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

reklama
justynaz wyszlo wam uczulenie w postaci krostek? To raczej reakcja kontaktowa skóry mozliwe ze na plyn albo jakis proszek? Raczej nie od Bebika, bo tutaj pewnie bylyby bole brzuszka ;) Ja bym zmienila tylko plyn do kapieli najpierw i poczekala na efekt. Bo jak zmienisza i to i to to nie bedziesz wiedziala czy czasem to Bebiko nie bylo niczemu winne ;)


onanana
moze ulewanie z przejedzenia? Ja zakupilam poduszke klin na takie zdarzenia jak ulewanie. Kubie tez sie zdarzaja takie dni ulewajace. Moze to minie?
Edit:
Tak dziecko moze dostac alergi dopiero po jakims czasie. Tzn ona po jakims czasie sie ujawnia.
Moj Maciek jak mial 2 lata zaczol sie strasznie drapac po uchu. Podejrzenia byly o alergie pokarmowa albo kosmetyki, wiec pozmienialam wszystko, ale problem nadal nie zniknol. Nic nie dalo efektu. W rezultacie to mu przeszlo po kilku miesiacach a ja nadal nie wiem dlaczego tak sie darapal.
Ponoc u dzieci alergi mozna rozpoznac dopiero ok 5 roku zycia dziecka a wczesniej moga one sie pojawiac i znikac.

iwonka
mnie mowila polozna ze jak jest sluz w kupce to winny moze byc nabial. A jesz nabial w duzych ilosciach a moze cos nowego zjadlas?
 
Ostatnia edycja:
Anna u nas jest to samo.

nimfii
my mleko mamy zmienic do czasu az krostki znikną, pozniej sprobowac wrocic do tego Bebika. Jak nie wyjdzie nic spowrotem to znaczy ze od kapieli. Bo proszek odpada. od początku jeden i ten sam
 
ja np pije dużo mleka i nie ma jakiejś dziwnej kupki, ani problemów innych...

onanana- tak przy refluksie żołądka są częste ulewania, ja mojego jak nakarmie i odbije mu się to usypiam go kołysząc mimo to nigdy mu się nie ulewa, no chyba,że nie odbije mu się wcale, ale to prawie wcale się nie zdarza.

nimffi- mojemu synkowi zawsze się odbija, on tylko płacze odrazu jak go wkładam do łóżeczka, a jak jest na ręce nagle przestaje, poprostu nie chcę w nim spać cwaniak mały.
 
andrzelika Kuba tez zawsze odbija po karmieniu ;) co nie zmienia faktu ze on nieraz potrzebuje kilku odbić, a czasem nawet po 1-2h po karmieniu sie pozlosci i jak go podniose to mu sie odbije :p Polozna uznala ze to "niesamowite" (cokolwiek miala na mysli) ze nie wystarcza mu kilka minut po karmieniu tylko czsem trwa to tak dlugo.
Nie wiem czy inne dzieci tez tak maja?
 
nimfii moja tez tak ma potrafi po 1,2h odbić..niedawno po karmieniu nie odbiła położyłam ja spać i po 30min wstała zaczeła sie krrecic wziełam ja na rece i dopiero odbila czesto tak ma ze po jakis czasie
 
U mnie tez czasem odbije mu się po 1,2 godzinach np jak go położę na brzuchu.Teraz to go karmię po przebudzeniu potem zabawa i dopiero sen to zaobserwowałam, że lepiej śpi. NO oczywiście w nocy sie tak nie da ale jest ok.
 
reklama
nimfii ja właśnie nie za dużo ale zawsze coś z nabiału jem. Od dziś już jestem na diecie (mąż zrobił naleśniki na wodzie :-) ) i nawet ugotowałam już rosołek na jutro.

Oj trzeba się wziąźć za siebie bo i może dziecku szkodzi moje jedzenie no i przy okazji i mi na dobre wyjdzie więcej warzyw i nic smazonego ani pieczonego tylko gotowane mięsko.

A mojej się odbija zazwyczaj raz a dobrze i czasem też kupka przy okazji poleci ;-)

Na szczęście dziś jak narazie żadnego śladu krwi więc może faktycznie tylko jej jakieś małe naczynko pękło i teraz już będzie ok.
 
Do góry