reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

asia ja już zakończyłam takie karmienie mieszane, ale ja musiałam dokarmiać po kazdym karmieniu, bo miałam za mało mleczka. Robiłam tak, ze dawałam jedną pierś, drugą pierś i butlę.
A Zuzia wydaje się być głodna po kazdym karmieniu?
 
reklama
asia ja Alanowi dawałam 3 łyżki na 90ml co 3 godz i między czasie pierś... ale to zależy od dziecka każde mniej lub więcej potrzebuję, ja po 6 tyg musiałam zacząć dokarmiać , bo Alan nie przybierał, ale po 3 tyg jakoś jak zobaczył,że z butli idzie łatwiej zrezygnował mi z piersi ...
 
margana wiesz co ona nie wydaje się głodna i to wcale tylko ze mało przybiera na wadze i to mnie martwi no bo jak ma przybierać jak ona je 3 minuty i wypycha mi cyca z buzi a jak próbuje jej wsadzic znowu do buzi cyca to jest ryk. Jutro po cycu podam jej butle zobaczę czy wogóle się chyci
 
mój Alan jadł po 10min co trochu i miałam nawały mleka a mimo to nie przybierał nie mam pojęcia czemu... taaa możesz zacząć jej dawać po tym jak nie chcę cycy butle .... , a z czego masz butelkę i jakie MM??
 
Butelke mam aventowską już kiedyś podawałam jej moje mleczko takze z niej piła a mleko mam bebilon,kupiłam takie bo jak sie urodziła to w szpitalu była tym dokarmiana i było ok. Andrzelika Ty chyba tez bebilon podajesz Alankowi no nie?
 
U nas testowanie nowych pieluch, czyli bella happy skończyło się wysypką na pipuszce i dupci :-(lipa, teraz już nie testuję i będę używała tylko pampersów :tak:mam nadzieję, że bapanten wyleczy tą wysypkę!
 
tak daje bebilon i też butle z avent na początku dawałam mu NAN i się nie najadał był płacz a na bebilonie Alan zaczął się najadać i być szczęśliwy od razu i z kupkami też problemu nie ma

margo nasz mały też od happy dostał aż odparzenia, i uwierz mi robiłam wszystko wietrzyłam pupę zmieniłam na pampers activ, dawałam bpathen,mąke ziemniaczaną, nivea cudy nie widy i nic nie pomogło miał to prawie dwa tyg, aż lekarz przepisał mu maść i pomogła po dwóch dniach już śladu nie było, a ja tyle z tym walczyłam jak by jej nie schodziło napiszę ci nazwę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
asia moze właśnie spróbuj raz podać po piersi butlę i zobaczysz ile zje. Ale to dziwne, ze się nie domaga, a nie przybiera na wadze:baffled:
 
reklama
asia i ja karmilam mieszanie tak ze po obu piersiach dawalam butle... najpierw dojadal z butli 60ml, a pozniej coraz wiecej. Zrob sobie takie 120ml MM po karmieniu piersia i zobaczysz ile zje. Ale pamietaj tez ze nie kazde dziecko ma taki apetyt ze je sporo ;) A czasem maja dzieci takie dni gdy mniej zjadaja. Jesli malo przybiera na wadze to tez moze byc taka "uroda". A co lekarz mowi na ta wage?
 
Do góry