reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problem z porannymi cukrami.. 32tc..

A w przypadku chleba to juz Wogule opowieści mozna pisać oni ciemny chleb robia slodem więc po za normalną maja masz cukier .... Jem chleb z jednej tylko piekarni tam mogę spokojnie kupić a juz po pieczywie z marketu to zupełnie jest kosmos
Dziewczyny a co zjadacie na ostatni posiłek tuż przed snem żeby cukier nie szalał ?
 
reklama
Ja kolo godziny 22 jem kanapkę z wedlina cudowalam z tym jedzeniem ale to jest najlepsze rozwiązanie u mnie... Ale chleb mam sprawdzony
A dodajesz do tego warzywa typu pomidor, ogórek mi tak zalecił diabetolog i tego się trzymałam ale szału jeśli chodzi o wyniki nie było
 
A dodajesz do tego warzywa typu pomidor, ogórek mi tak zalecił diabetolog i tego się trzymałam ale szału jeśli chodzi o wyniki nie było
to na mnie działa garśc orzechów włoskich przepita wodą z cytryną, wtedy nie mam kosmosu na czczo. Ja tez na szczescie znalazłam swój chleb i zamawiam raz na 4 dni, ale tak jak napisała @Tuniadd największy syf jezeli chodzi o chleb- to supermarkety.. a im niby zdrowszy tym gorzej
 
to na mnie działa garśc orzechów włoskich przepita wodą z cytryną, wtedy nie mam kosmosu na czczo. Ja tez na szczescie znalazłam swój chleb i zamawiam raz na 4 dni, ale tak jak napisała @Tuniadd największy syf jezeli chodzi o chleb- to supermarkety.. a im niby zdrowszy tym gorzej
I jak wynik obciążenia?
 
I jak wynik obciążenia?
a daj spokój, czekam na odp od lekarza- wysłałam wszystkie badnia, na czczo 96- wiec nie jest zle, zbiłam z ponad setki.. po pierwszej godzinie 240, po drugiej 250...a jak mierze po każdym posiłku co jem w domu, to max mam 140- jak coś mi nie podejdzie- a tak to w granicy 100-120.., W pierwszej krzywej po pierwszej i drugiej godzinie wyniki duzo mniejsze jak norma... Hemoglobina glikowana, idealna-5%.. przysięgam nie rozumiem tego 🤷‍♀️
 
a daj spokój, czekam na odp od lekarza- wysłałam wszystkie badnia, na czczo 96- wiec nie jest zle, zbiłam z ponad setki.. po pierwszej godzinie 240, po drugiej 250...a jak mierze po każdym posiłku co jem w domu, to max mam 140- jak coś mi nie podejdzie- a tak to w granicy 100-120.., W pierwszej krzywej po pierwszej i drugiej godzinie wyniki duzo mniejsze jak norma... Hemoglobina glikowana, idealna-5%.. przysięgam nie rozumiem tego [emoji2368]
Dlatego właśnie ja nie zgodzilam się na badanie z obciążeniem glukoza diete mamy trzymać i robimy tak zeby cukier nie slakal a ci daja taki cukier zupełnie bez sensu na czczo i tak za dużo wiec po co to było? Wez insulinę naprawdę odetchniesz i cukry beda inne a ty skupisz się na ciąży bo naprawdę ta choroba jest tak dziwna ze tragedia
 
Dlatego właśnie ja nie zgodzilam się na badanie z obciążeniem glukoza diete mamy trzymać i robimy tak zeby cukier nie slakal a ci daja taki cukier zupełnie bez sensu na czczo i tak za dużo wiec po co to było? Wez insulinę naprawdę odetchniesz i cukry beda inne a ty skupisz się na ciąży bo naprawdę ta choroba jest tak dziwna ze tragedia
No właśnie z tą insulina nie jest też tak do końca, bo np moja znajoma ja brała, bo miała podniesiony cukier nieznacznie po posiłkach. Dziecko urodziło się z niedocukrzeniem? Generalnie po porodzie leżało pod jakąś pompą, ale nie chce pisać, bo do końca nie znam tej historii a nie chce przeinaczać. Ja też mam multum leków i już 3 lekarzy mi powiedziało że przy takim trzymaniu cukrów insuliny nie.. Tylko dieta, więc tego się trzymam.
 
reklama
No właśnie z tą insulina nie jest też tak do końca, bo np moja znajoma ja brała, bo miała podniesiony cukier nieznacznie po posiłkach. Dziecko urodziło się z niedocukrzeniem? Generalnie po porodzie leżało pod jakąś pompą, ale nie chce pisać, bo do końca nie znam tej historii a nie chce przeinaczać. Ja też mam multum leków i już 3 lekarzy mi powiedziało że przy takim trzymaniu cukrów insuliny nie.. Tylko dieta, więc tego się trzymam.
A no to sluchaj lekarzy masz rację
 
Do góry