reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

reklama
ja wlasnie mojej bratowej wyslalam 5 tytulow ksiazek ktore chce :) ona mi zamowi-uwielbiam czytac wiec z tego bede sie cieszyla... :)

Dla mojej bratowej bede kupowala cos do ubrania-mam sama wybrac bo lubi moj gust ;) i tusz do rzes :)

Dla Adama bedzie radio do jego busa bo tam nie ma na CD.a dla mlodej jakas fajna zabawka... chcialabym dla niej tez np.lunete albo fajny globus...
 
na mikolaja Klaudia zamowila sobie czapke/rekawiczki/szalik zwierzak...dzis specjalnie bylam w miejscie po yo
i kupilismy jej gre lapanie rybek w wrescji spongebob - to na bank jej sie bardzo spodoba- przez przypadek trafilam:-)to dzis dostanie pod poduszke

a dla mlodego jeszcze nie wiem:baffled:


i juz w sobote dzieci dostaly prezenty od dziadkow - Klaudia dres, lalke ktore sie leczy i jak ja badasz to placze, pokwikuje gdy robisz zastrzyk takie tam.. z calym zestawem i puzle, a Gracjan pizamke, dresy i puzle...a my stroik swiateczny i kwiatka.

pod choinke bedzie losowanie najprawdopodobniej...



aaa pochwale i co mnie teraz jesazcze bardziej meczy, nasi przyjaciele kupili tzn.on jej pieska malutkeigo na prezent gwiazdkowy, Dusce az lzy w oczach stanely, bo tez by chciala... w sobote caly wieczor sie z nim bawila...nazywa sie Luka i to jest facet :eek::-Dtak sobie wymyslili (piesek spaniel jakis tam...piekny!
 
Ja kupilam mlodej dzis bluzeczke z konikiem ;)do tego taka "wycinanka-lalka-ktora sie przebiera w rozne ciuchy"-wszystko z papieru ;) no i troche slodyczy... dla a mam winko i czekolade :-D
 
Rusia, a może Cavalier King Charles Spaniel? Luka - super;-):tak::-D
Moje już dostały - Olga lalkę, kolczyki serduszka a Miki Lego i grę. Obydwoje bardzo zadowoleni:tak:
 
pewnie tak Kasiu, a Luka to ja im mowilam dla mnie to "babskie" imie, a oni tak w jezyku polskim, a tu niekoniecznie:-Dok:rofl2:


moje dzieciaczki tez dostaly juz prezenty jak pisalam, w sobote od moich rodzicow...dzis od nas, a jutro od sis i jej chlopaka, i naszych przyjaciol..
te z dzisiaj:
Klaudia tego wilka na glowe:-D czapke/szalik rekawiczki - wkleje zdjecia przy okazji, bo nawet nie wiem jak to opisac:cool: i slodycze (gre spoongeboba zostawilsmy pod choinke, mlod caly czas gadala tylko o tej czapce, pisala list, malowala itd, a jak dostala byl pisk radosci:-D
a Gracjan dostal taka zabawke z literkami i zwierzatkami namalowanymi (6 zwierzatek) i wydajacymi odpowiednio glosy. i ma jakies tam dwie melodyjki i skarpetki:-p i tu smiac mni sie che bo przypomnialo mi sie jak jako dziecko, obchodzilismy kazde seita razem z moimi kuzynami i kuzynka, babcia, dziadzio ich dzieci i ich rodziny......radocha byla straszne jak bylo nas 15 przy stole, kazdy rozpakowywal prezenty...jak ktos nie wiedzial o kupic- to dawal skarpetki, kapcie:-D:-D:-Di tak sie kiedys moj owczesny ok 12-14 letni kuzyn zdenerwowal ak dostal skarpetki, bokserki i szampon:-D...a wszyscy w smiech ...do dzisiaj to wspominamy:-D
 
U nas mikołajkowe drobiazgi beda jutro rano - Staś znajdzie książeczkę o maszynach budowlanych, a Wojtek kolorowe papiery do wycinanek, o które mnie ostatnio nudził. I kilka słodyczy.

No i udało mi się kupić prezent dla Marcina. Właściwie nie mi się udało, bo to nasz przyjaciel kupił, zamiast mnie nowe biegówki dla Marcina. Ja tylko sponsoruję. Spisek pełen, konsultacje telefoniczne były. Teraz do świąt mi przechowa i potem trzeba będzie przemycić jakoś do mieszkania. ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Prezenty dziewczynki dostały wczoraj wieczorem. Doszłam do wniosku, że jak im dam dzisiaj rano tzn. wsunę w okolice poduszki to rano będzie ryk i Ola nie będzie chciała pójść do szkoły. Ucieszyła się bardzo widząc skarpetę wypchaną niespodziankami. A dzisiaj mikołaj w szkole i drobne prezenty.
 
Do góry