reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

reklama
Josephine chyba bez pedałów nie bez kół:)???

Bartek też zaczyna na biegowym
a na 2 latka myslę że może jakiś zestaw duplo coś z autkiem itp, przynajmniej u nas na topie auta wszelkiej masci a już z ludzikiem i jakimś dokładanym klockiem najbardziej...

a taki trójkolowiec to na roczniaka w sam raz i uwazam że nie ma sensu w drogie inwestowac bo lepie na dwa latka potem kupić biegowy...
 
Rowerek biegowy super sprawa, i przy okazji dziękuję za podpowiedź- już wiem co kupić na 2 latka synkowi mojego brata (Sylwka chrześniak) :-)
 
odświeżam wątek!!! mówcie co i jak - jakie zakupy, jakie plany....ja największy problem mam z największym (34letnim) dzieckiem i nie wiem co mu kupić...przy czym szaleć raczej nie będziemy bo wydatków mnóstwo
 
Jeszcze kompletnie nie zastanawiałam się nad prezentami pod choinkę. Na Mikołaja już mam. Ale na pewno będą to drobnostki, bo u nas nie ma losowania, tylko kupuje sie dla każdego
 
SMERFY _ LEGO _ PAPA _ pościel 140/200 _ NOWOŚĆ (1944421161) - Aukcje internetowe Allegro ola
Baby Alive Moja Lala Interaktywna 24783 HASBRO TV (1938943477) - Aukcje internetowe Allegro - kupiłam o wiele tańszą. ola
SMILY PLAY INTERAKTYWNA MUZYCZNA MATA EDUKACYJNA (1939112914) - Aukcje internetowe Allegro ala
Smily MATA INTERAKTYWNA Mądra Główka MÓWI UCZY (1940704922) - Aukcje internetowe Allegro ola
POCIĄG Nie lalka MYSTIC B. Smoczusie puzzle - 60%! (1845859135) - Aukcje internetowe Allegro
piżama Ola
PINYPON DUŻY APARTAMENT lalka + akces. DOMEK 8323 (1943124022) - Aukcje internetowe Allegro ala

to są prezenty od wszystkich ale tylko niektóre. Adam chce kupić jeszcze Oli rolki, a Ala dostanie jeszcze puzzle. Na mikołajki Ola dostanie garderobę pinypon a Ala krokodyla u dentysty. A i jeszcze Ola dostanie pod choinkę grę piraci. Większość to jej wymarzone rzeczy.
Tak to w tym roku wymyśliłam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rusia nad tą samą grą dumałam,planując prezenty. Bardzo mi się spodobała. Zastanawiam się czy babci nie wrobić w jej zakup.
Nintendo - Ola nie widziała na oczy. Póki co zwykle kartki jej wystarczają. Uwielbia uczyć się, malować i tworzyć dzieła. Postanowiła zostać nauczycielką. Stąd pomysł na matę z alfabetem. Zresztą sama ją chciała.
 
Do góry