reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny test ciążowy

reklama
Zdecydowanie powinnaś iść na bete.
Kreska oznacza ciążę natomiast jej termin wyklucza owulacje w ten weekend. Mogłaś mieć ja w poprzedni weekend, ale na pewnie nie 4 czy 5 dni temu
Dokladnie. Juz sama się zastanawialam.czy to moj organizm jest inny czy jak bo w weekend tez prawdopodobnie mialam owu 😅
 
Zdecydowanie powinnaś iść na bete.
Kreska oznacza ciążę natomiast jej termin wyklucza owulacje w ten weekend. Mogłaś mieć ja w poprzedni weekend, ale na pewnie nie 4 czy 5 dni temu
dziękuję za tak szybką odp! Jutro pójdę na betę i napiszę, jaki wyszedł wynik :)
Kurczę...przypomniało mi się, że w w miniony czwartek wieczorem miałam śluz ze skrzepami krwi. Ale to był mój 13 dzień cyklu, więc zakładałam, że to dni płodne (nie raz miałam w tym czasie domieszkę krwi w śluzie).
A z mężem kochaliśmy się 9 i 10 dnia cyklu, a później już jak pokazał test owulacyjny.

Przeprowadziliśmy się nad morze, zawsze na wakacjach mój cykl wariował, może tym razem też 😅
Oby jutrzejsze badania potwierdziły bejbi. 😊
 
dziękuję za tak szybką odp! Jutro pójdę na betę i napiszę, jaki wyszedł wynik :)
Kurczę...przypomniało mi się, że w w miniony czwartek wieczorem miałam śluz ze skrzepami krwi. Ale to był mój 13 dzień cyklu, więc zakładałam, że to dni płodne (nie raz miałam w tym czasie domieszkę krwi w śluzie).
A z mężem kochaliśmy się 9 i 10 dnia cyklu, a później już jak pokazał test owulacyjny.

Przeprowadziliśmy się nad morze, zawsze na wakacjach mój cykl wariował, może tym razem też 😅
Oby jutrzejsze badania potwierdziły bejbi. 😊
Powodzenia, i na pewno dawaj znać! 😍
 
Wiem ile wymaga, każdy nazywa jak chce.
Oczywiście, że każdy nazywa jak chce! Podłe wiedźmy się czepiają 😂 Jeden powie sex, drugi powie serduszkowanie! Tak samo jeden powie że zdarł kolano a drugi, że zrobił sobie kuku.
Przecież sposób wypowiedzi nie świadczy o człowieku, nie przejmuj się tymi be dziewczynami. Nu nu im trzeba powiedzieć za to czepianie się!
 
Oczywiście, że każdy nazywa jak chce! Podłe wiedźmy się czepiają 😂 Jeden powie sex, drugi powie serduszkowanie! Tak samo jeden powie że zdarł kolano a drugi, że zrobił sobie kuku.
Przecież sposób wypowiedzi nie świadczy o człowieku, nie przejmuj się tymi be dziewczynami. Nu nu im trzeba powiedzieć za to czepianie się!
W punkt! 👌
 
Cześć Dziewczyny. Zaraz idę na betę, ale trochę się załamałam, bo dzisiaj zrobiłam test Facele z Rossmana, czułość też 10 i wyszedł negatywny... ☹️ Boje się wyniku z krwi
 
reklama
Do góry