reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

Witajcie :)
Jestem Paulina, 20 lat i mieszkam w małej wiosce niedaleko Mławy. Termin porodu pod koniec października. Już nie możemy się doczekać :) :) :)
P.S. Pomożecie mi wybrać imię dla chłopca? Jeśli będzie dziewczynka to mamy już ustalone- Maja :) a chłopiec? Na chwilę obecną myślimy o "Bartusiu", ale nie jesteśmy przekonani w 100% :)
 
reklama
Hej! Jestem Kamila z Warszawy, 32 lata. Termin na 28.10. To moja trzecia ciąża i też brak pomysłów na imię dla dziewczynki jak i dla chłopca, ale jeszcze 7 miesięcy przed nami może jakieś się spodoba ;)
 
witam wszystkie październikowe mamusie. Mam 3 letnią córeczkę, teraz w drodze drugie dzieciątko- termin porodu na 30 pazdziernika ;-)
 
Witam. Mam na imię Ewa. Mam 35 lat, termin mam na 5 października, to moja druga ciąża. Bardzo bym chciała córeczkę, bo synka już mam. 10 kwietnia mam usg i licze że coś już uda się podejrzeć. Sporo Was tu, ale mam nadzieje ze i mnie przygarniecie.
 
reklama
Do góry