reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

Poczytałam troszkę z kim bym tu gościła.
32 lat, we wtorek potwierdzenie (lub nie) 1wszej ciąży.
Leczenie Pozn. Jestem z Lubuskiego. Pierwszea beta w 25dc 4,5tys. Brak@ nadal. Delikatne plamienia.
 
reklama
Witaj :)
Beta wydaje się bardzo "w normie" :) Więc i ja mam nadzieję, ze tu zagościsz na kolejne 9 miesięcy :)

Pozdrawiam!
 
Witam.
Jestem tu całkiem świeża :) Mam na imię Renia, prawie 31 lat, córkę Emilię (7lat), w środę zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Mam nadzieję, że zostanę z wami do października.
 
To jeszcze ja się ogarnę :) Asia, 29 lat, mężatka od 2012, syn Maksio z maja 2013, mieszkam między Otwockiem a Garwolinem. Też chciałam różnice ok. 2 lat między maluchami i się udało :)
 
reklama
Do góry