reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Imię Dorota

Wiek 29.12 będę miała 27
Skąd jestem Warszawa od zawsze. Najpierw Górny Mokotów, teraz Wola u Męża ;-)
Rodzinka małżonek Eryk, bąbelek pod serduszkiem i 10 letnia Pitbullka Saga ;-)

Czym się zajmuję Mężem - to przede wszystkim oraz pracą (wykańczającą mnie psychicznie i fizycznie) Recepcja w Salonie Fryzjerskim w molochu zwanym Arkadia...

Zainteresowania Filmy, filmy, filmy z mężem z "Prosto z pieca" paprykowymi :p

Termin porodu prawdopodobnie 18 luty :-) tak wynika z moich obliczeń kalkulatorowych :p
Według USG 19 luty :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i witam sie ja:):)
Gosia jak wynika z nicku wspak:)
lat 28 skończę w lipcu
od 8 lat we Wrocławiu i mam nadzieje jak najdłużej....- a pochodzę z Wodzisławia Śl
moją rodzinkę tworzą od dwóch lat mężuś i od roku kocur
zajmuje się przede wszystkim własnym rozwojem,ciągłym dokształcaniem,aktualnie poszukiwaniem lepszej pracy bo w kwietniu się zwolniłam a także doskonaleniem się w miłości małżeńskiej i rozszyfrowywaniem codziennej zagadki jaką jest mężczyzna:)
Zainteresowań mam wiele ale przede wszystkim szeroko pojęta turystyka czyli zwiedzanie,podróze,wyprawy górkskie,poznawanie nowych kultur,ludzi, a także sporty ( głownie siatkówka,pływanie,narty,wspinaczka,joga)
uwielbiam tez filmy sensacyjne i thilery:):)
data porodu z ostatniego USG to 16.02:):)
 
To i ja dołącze :)
Imię Trudno się połapac z mojego nicku :) czyli Weronika
Wiek w sierpniu 29
Skąd jestem Warszawa ale obecnie uciekłam ze stolicy do podwarszawskiej miejscowości
Rodzinka mąż, syn Wiktor oraz fasolka :) i dwa zwariowane labki
Czym się zajmuję pracuję w funduszu inwestycyjnym
Zainteresowania przede wszystkim film i książka ale niestety na jedno i drugie brak czasu. mam obsesje na punkcie niektórych seriali :), uwielbiam mitologie nie tylko grecką, podróże, ale na dzień dzisiejszy wszystko oddałabym za swoje łózio i podusię :)
Termin porodu z obliczeń kalkulatorów i USG wychodzi 05.02
 
:)

Imię: Magda
Wiek: 26
Skąd jestem: obecnie okolice Trójmiasta, wcześniej woj. podlaskie.
Rodzinka: mężuśśś :*, od niedawna fasolinka, York, szczur.
Czym się zajmuję: jestem lekarzem dentystą no i pracuję, pracuję...
Zainteresowania: konie!, jazda konna, rower, długie spacerki, dobra książka oraz film (horror)
Termin porodu: wg lekarza 6 lub 22 luty 2012
 
No to kolej na mnie.
Imię-Ania (Anie górą):-D
Wiek-we wrześniu skończę 34 lata:szok:
Skąd jestem-podkarpacie miejscowość przy trasie Lublin-Rzeszów
Rodzinka-mąż Wiesław syn nastolatek i córeczka Marlenka lat 4
Czym się zajmuję- jestem kierownikiem w dużym sklepie odzieżowym mam podległe sobie 4 dziewczyny.
Zainteresowania-dobry film,dobra książka,wycieczki po górach uwielbiam nasze polskie Tatry mój M ma brata w Zakopanem,uwielbiam tez konie.
Termin porodu-według OM 9 luty według mnie 18-21 luty 18 urodziła się moja córeczka takze tak samo obstawiam:-D
 
No to kolej na mnie.:-):-):-):-)

Imię-Monika
Wiek-we wrześniu - 27 lat
Skąd jestem- Śląsk - okolice Katowic
Rodzinka- Mężula :-D
Czym się zajmuję- Księgowa
Zainteresowania- ksiązka i wycieczki w góry,
Termin porodu- wg kalkulatorów 11-21 luty
 
to teraz pora na mnie :-)

Imię-Aneta
Wiek-24 lata
Skąd jestem- małopolska
Rodzinka- mąż Sebastian od sierpnia zeszlego roku i od dwóch miesięcy pinczerek miniaturowy :-D
Czym się zajmuję- praca w jednej ze znanych sieciówek odzieżowych, studentka edytorstwa i komunikacji medialnej (jeszcze studentka...do obrony, ktora zbliza sie wielkimi krokami ;-) )
Zainteresowania- literatura, podróże
Termin porodu- 14 lutego ;-)
 
Witam się i ja:-)

Nazywam się Ewelina
mam 28lat

jestem z Opolskiego

Rodzinka:2-letnia córeczka Nico i mąż

Z zawodu jestem fryzjerką ,po urodzeniu córeczki niestety musiałam zamknąć swój salon fryzjerski:-(

Zainteresowania-dobra ciekawa książka,film ,jazda konna,fryzjerstwo i kosmetyka

Mam nadzieje że przyjmniecie mnie do swojego grona:-)

no i zapomniałabym termin porodu -21.02.2012
 
Dopisuje się i ja :)

Imię: Kasia

Wiek: 27 lat

Skąd jestem: śląskie

Rodzinka: tż Michał, syn Michał, dwa psy (spokojny i zrównoważony golden, i zupełnie zwariowana sunia kundelek), dwie świnki morskie i kot :)

Czym się zajmuję: wychowuję synka, usiłuje ogarnąć remont domu i wytwarzam kartki i zaproszenia ślubne

Zainteresowania:dobre książki, dobre filmy, wszystko co związane z etnologią, jazda konna (właśnie musiałam zrezygnować z dzierżawy klaczki, no ale Rogaliczek ważniejszy:tak:)

Termin porodu: 18-ty lutego
 
reklama
Witam :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 24
Skąd jestem: woj. lubelskie
Rodzinka: mąż Paweł i nasze dwa szynszyle Franek i Ludwisia
Czym się zajmuję: prowadzę własną działalność
Zainteresowania: film, dobra książka
termin porodu: 10.02.2012
 
Do góry