reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wiec i ja sie przywitam :-)
Mam na imie Kasia i mam 28 lat.Obecnie mieszkam w Irlandii.
Planowalismy dzidziusia z mezem i udalo nam sie za pierwszym razem !!!Oboje jestesmy przeszczesliwi i nie mozemy sie doczekac naszego malenstwa!Oboje bardzo chcielibysmy dziewczynke ale czy sie uda to sie okaze;-)
Termin mamy na 29-04-2010.
pozdrawiam serdecznie!!!!
 
reklama
Witam, mam na imię Elwira i jeszcze tylko przez 2tygodnie będę mieszkała w Niemczech, w Polsce - Jelenia Góra.
W pażdzierniku skończę 27 lat, to moja pierwsza ciąża - 7tydzień.
22 wrzesnia idziemy z M. ogladac naszego Kochanego Dzidziusia. Być może nawet parkę, bo sporo prawdopodobieństwo u nas na bliznieta jest;-) Zobaczymy..
Pozdrawiam wszystkie Brzuszki:-*
 
Ostatnia edycja:
Czesc wszystkim nowym brzuszkom i ich wlascicielkom ;-);-);-)
 
To i ja sie przywitam. Mam na imie Asia i mam 28 lat, pochodze z podkarpacia. Od 3 lat razem z mezem mieszkam w Szwecji, tam tez pracuje, ale tylko do konca wrzesnia bo od poczatku lipca jestem na wypowiedzeniu (kryzys sie udziela :)).
Ale w tym momencie najwazniejsze jest aby moja kruszynka rosla zdrowo. Jest to moja druga ciaza. Pierwsza okazala sie pustym jajkiem plodowym, ktore poronilam w marcu tego roku. Teraz dzidzi serduszko juz bije, ale tak jak zapewne kazda dziewczyna po poronieniu jestem strasznie przewrazliwiona.
Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy:tak:
 
witajcie dziewczynki;-) mam na imię marta,mieszkam w łodzi,mam 26 lat.z moim facetem jesteśmy razem od 11 lat,ślub wzięliśmy rok temu.to nasze pierwsze maleństwo.udało się przy pierwszym miesiącu starań(pomimo tego ,że endokrynolodzy mówili,iż nie będzie mi tak łatwo zajść):-) kończę studia filozoficzne na UŁ,powoli zabieram się za pisanie magisterki-muszę zdążyć przed maluszkiem...;-)czuję,że to będzie chłopiec...
 
Witam was kochane ciezaroweczki :)...
na tym forum siedze juz od jakiegos czasu ale dopiero teraz tu zajrzalam :)....
Wiec tak.... Jestesm Justyna, mam 18 lat i jestem po szkole odziezowej jako projektant mody i krawcowa....
Moje Bobo bylo wpadka :) ale jestem szczesliwa ze zostalam mamusia :).
 
reklama
Witam, mam na imię Iwona, mam 31 lat i jestem mamą dwójki dzieciaczków Julci i Jasia, a teraz czekamy na kolejną pociechę
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry