reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

:cool2:Witam.Mam na imię Kaśka jestem z Wami od 5minut heh.Jestem studentką pierwszego roku ratownictwa medycznego w Wyższej Szkole Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku.Aktualnie nie jestem zamężna,ale od4 dni mieszkam u swojego chłopaka.Przeprowadziłam się z Dobrzyniewa Dużego do Gniłej(odemnie do mojego chłopaka są niecałe 2 km)Moi przyśli teściowie hmm są super znam ich już sporo bo ponad 6 latek.Pracuje jako pracownik obsługi klienta w KFC Galeria Biała w Białymstoku(aktualnie na zwolnieniu lekarskim)
Ciąża dla mnie była wielkim szokiem.Dość długo nie mogłam sie przyzwyczaić że jestem w tym stanie.Termin mam na 4-ego września.Bende miała synka.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe wrześniowe mamusie.
ps.przepraszam za ortografie-zawsze byłam kiepska z polskiego:-p
 
reklama
O jak miło:-)Może wiesz gdzie naj lepiej rodzić w Białymstoku????Pozdrawiam;-)

ja to tam słyszałam źle i dobrze o wszystkich szpitalach i o psk, i o warszawskiej i o tym prywatnych.... sama chce rodzić na warszawskiej ... do psk nie chcę i mam nadzieję że nie trafię tam ...
 
imię: Magdalena
wiek: 32
stan cywilny: Mężątka
ilość już posiadanych dzieci: 0
data porodu: 7 wrzesień
zawód lub wykonywana prace : teraz nie pracuję
gdzie mieszkam: Kraków
w moim brzuszku mieszka: nie wiem
 
imie Ewa
wiek 31
stan cywilny mężatka
ilosc juz posiadanych dzieci córka Aleksandra
date porodu 22.09.2009
zawod lub wykonywana prace praca w biurze i własna firma
gdzie mieszkamy Poznań
w moim brzuszku mieszka braciszek Oli:)
 
imie Edyta
wiek jeszcze 26
stan cywilny mężatka ( jak poważnie brzmi:p)
ilosc juz posiadanych dzieci... wszystkie dzieci nasze są jak śpiewała Majka J...
data porodu planowo 5 październik 2009
zawod lub wykonywana prace pedagog
gdzie mieszkam Wrocław ale pochodzę ze Szczecina
w moim brzuszku mieszka TAJEMNICZA DZIDZIA która nie chciała nam się odsłonić;-)

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)
 
ja to tam słyszałam źle i dobrze o wszystkich szpitalach i o psk, i o warszawskiej i o tym prywatnych.... sama chce rodzić na warszawskiej ... do psk nie chcę i mam nadzieję że nie trafię tam ...
wiesz ja bende raczej rodzić na parkowej-prywatnie(oby bez komplikacji)bo po warszawskiej moja bratowa do tej pory ma jakieś dziwne wrzody:-(a rodziła prawie 9 miesiecy temu wiec coś tu jest nie tak.sama mam praktyki na różnych oddziałach szpitalnych i tak szczerze nie wszędzie ale w większości szpitali przydałyby się remonty itp.
Pozdrawiam:-)
 
Witam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie :)
Na dobry początek kilka faktów o mnie i nadrabianie zaległości w czytaniu wrześniowego forum...
Imię: Magdalena
Wiek: jeszcze 28
Stan cywilny: Szczęśliwa narzeczona
Ilość już posiadanych dzieci: poza tą mała istotką w brzuchu zero :)
Data porodu: planowana na 26.09.2009
Zawód lub wykonywane prace: zawód Dietetyk a wykonywany zawód Przedstawiciel farmaceutyczny
Gdzie mieszkam: od kwietnia 2009 Perth Szkocja, wcześniej Szczecin
W moim brzuszku mieszka i rozrabia mała dziewczynka...aktualnie zwana przez rodziców Fasolą lub Młodą...imię w trakcie obmyślania :)

Pozdrawiam słonecznie z pięknej Szkocji
 
reklama
Witam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie :)
Na dobry początek kilka faktów o mnie i nadrabianie zaległości w czytaniu wrześniowego forum...
Imię: Magdalena
Wiek: jeszcze 28
Stan cywilny: Szczęśliwa narzeczona
Ilość już posiadanych dzieci: poza tą mała istotką w brzuchu zero :)
Data porodu: planowana na 26.09.2009
Zawód lub wykonywane prace: zawód Dietetyk a wykonywany zawód Przedstawiciel farmaceutyczny
Gdzie mieszkam: od kwietnia 2009 Perth Szkocja, wcześniej Szczecin
W moim brzuszku mieszka i rozrabia mała dziewczynka...aktualnie zwana przez rodziców Fasolą lub Młodą...imię w trakcie obmyślania :)

Pozdrawiam słonecznie z pięknej Szkocji

witam serdecznie bo ja także ze szczecina jestem a we wrocku od prawie roku:p
 
Do góry