reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy sie....

reklama
Witajcie Mam 35 lat.7 marca 2008 urodziłam swoje pierwsze dziecko - Bartosza.Mieszkam obecnie w Mysiadle pod Warszawą i zajmuję się synkiem
 
Witam mam na imię Ania mam dwóch urwisów Daniel ur. listopad 2006 oraz Dawida ur marzec 2008. Obecnie siedzimy sobie we trójke w domu a tata pracuje. Ciesz sie bardzo ze jest takie forum, mozna naprawde duuzo z niego wynieść odnoście wychowania naszych pociech. Pozdrawiam :-)
 
Witajcie,
mam 29 lat, mieszkam w Trzciance (woj. wielkopolskie) ale pochodzę z Opolszczyzny, 28 marca 2008 urodziłam córeczkę Julię, jest to moje pierwsze dziecko i mam nadzieje, że będę mogła od Was się wiele dowiedzieć i rozwiać wiele wątpliwości. Już bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum :-D Pozdrawiam serdecznie!
 
Kezaim, to jesteśmy prawie sąsiadkami... tylko ja mieszkam z drugiej strony Piaseczna:tak:

Optyczka&Mamonka, witajcie, rozgoście sie i zaglądajcie do nas jak najczęsciej:tak:
 
reklama
Witam jestem Kasia mam (prawie) 21lat :-):-):-)
Mam synka Kacperka 10.03.2008 (miał sie urodzic 11)
Jesteśmy z Warszawy.
Stan cywilny : mężatka
Studentka 1 roku stosunków międzynarodowych
Pazdrawiam Wszystkie Mamy i ich Dzieciaczki :rolleyes::-D:-D
 
Do góry