reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Witam,

mam na imię Karolina i w przyszłym roku dobiję do 30-stki. Mam półrocznego synka Kubusia - taki prezent walentynkowy, urodził się w dniu zakochanych, udało mi się więc zostać mamusią jeszcze mając te dwadzieścia _kilka_ :) lat. Jesteśmy z maluchem na etapie pełzania i czołgania się po podłodze i ścierania ubraniem kurzy wszelakich. No i w temacie "Sposób na niejadka" poszukuję pomocy :) Bo mi się właśnie niejadek trafił... Zupełnie inaczej niż mamusia ;)

Pozdrawiam!
 
Witam:)
Jestem młodą mamą (mam 19 latek) półrocznego Karolka:) Z drugą połówką ciążę planowaliśmy trochę później, no ale wyszło jak wyszło. Cieszę się z tego, bo to naprawdę coś wspaniałego:) a tak sie z początku bałam... no, ale jak to mówią, początki są najgorsze:)
 
reklama
Do góry