reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Czesc kochaneczki Nazywam sie Sylwia obecnie mieszkam w Irlandii z Damianem i moja mala myszka Nadinka :) Pysia urodzila sie 16 kwietnia 2009, ma prawie 5 miesiecy. Urodzila sie o wadze 3490g i miala 49cm wzrostu :)) Mam nadzieje ze poznam tu wspaniale mamy i nawiazemy kontkaty :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
to i ja się dopiszę. ;-)
w grudniu skończę 20 latek a za 2 tygodnie i 4 dni (terminowo) przyjdzie na świat nasz maluszek... :-) razem z mężem już nie potrafimy się doczekać a teraz ten czas się tak dłuuuuuuży i dłuuuuży :baffled: a do tego dochodzą bóle i innego rodzaju dolegliwości przedporodowe... a ble! :wściekła/y: no ale czego się nie robi dla maleństwa... :-)

...a jeśli chodzi o młody wiek i pogodzenie dzidziusia, rodziny i szkoły to wcale nie jest tak źle... ;-) ja co prawda jestem po liceum, i BYŁABYM po 1 roku studiów... ale na egzaminach facet widząc mój brzusio niestety mnie 4 razy uwalił i doszłam do wniosku, że odpuszczam... podchowam dzidziusia chociaż troszkę i od stycznia zacznę coś innego studiować - zaocznie... :tak:

najważniejsze - WYSTARCZY CHCIEĆ i wszystko jakoś pójdzie... :happy:
 
No to ja też:) Jestem Aga mam 19 lat i w 17 tygodniu jestem:) Od padziernika.b.r będę mężatką. Za ok. 3 tygodnie będziemy mieli 2 USG mam nadzieję, że będzie wiadomo czy to niunia czy niuniuś mieszka w moim brzuszku:) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy.
 
A ja mam 19 lat a właściwie to skończę 23 grudnia hihi:) Nasza niunia bądz niuniuś przyjdzie na świat o ile wszystko będzie ok. 27 lutego:) Jestem w klasie maturalnej lecz powinnam ją skończyc w zeszłym roku:) Buziaczki:*
 
reklama
Do góry