reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Ja jestem Marzena mam 20 lat i teraz mam cykora że nie będę wiedzieć kiedy do szpitala:-D
1.jpg

1.jpgNasz cywilny :-) Jesteśmy małżeństwem już 16 miesięcy :-)
 
Snoopy, sądzę, że wiadomość do mnie ;)
Mazurki faktycznie, nie daleko, nie ma co, jezior w koło pełno ;))
Ja to dopiero III klasa, technikum hotelarskiego, nie przerywalam szkoły.
 
Mam na imię Natalia:-)Mam 27 lat. Od czterech miesięcy jestem szczęśliwą mamą uroczej Majeczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejuśku! Ja się tutaj nie przedstawiłam! Wybaczcie zupełnie.. taka gapa ze mnie.
A więc.. Jestem Dagmara, 1 marca skończę 21 lat :) Moja córa ma 4 i pół miesiąca.
Jest jak najbardziej planowana i wyczekana. Kocham ją najmocniej na świecie!
Mój mąż również ma 21 lat - jesteśmy licealną miłością, z jednej ławki :) Ślub wzięliśmy 30 kwietnia tamtego roku.
Pochodzę z Jeleniej Góry, ale od 1,5 roku mieszkam w Zielonej Górze.
Studiuję politologię- marketing polityczny na II roku.. i prywatnie emisję głosu w szkole muzycznej :)

Końcówka ciąży i sam poród nie były zbyt "cudowne".. sporo się nacierpiałyśmy.. termin miałam na 25.09.2011 a Majka urodziła się 07.09.2011 o 17:40 przez CC.. Ale.. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Nie udzielam się niestety zbyt często ze względu na nawał obowiązków jakie mam.. teraz zaliczenia, sesja, mam jeszcze tą muzyczną a Majka do tego zaczęła nam ząbkować.
Mieszkamy tu w Zielonej zupełnie sami i nie mamy nikogo do pomocy.. Ale sobie radzimy. Jestem z nas dumna :)

Oo. tyle na razie o nas :D
 
Do góry