reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Witam, jestem Sonia, 22 lata, 19 tydzień ciąży. Zdjęć żadnych sensownych nie posiadam, ale jak maleństwo przyjdzie na świat, to się pochwalę.
 
No to ja też się przywitam:D Magda, lat 24 (jeszcze chwilę :p) 3 tygodnie temu "wycisnęłam" córeczke :-)...ale swoich zdjęć lepiej nie będę wklejać:sorry2:
czbi.jpg
 
powinnam zacząć od przedstawienia sie ale dopiero teraz znalazłam ten wątek..a wiec mam na imię Marcela mam 21 lat<rocznikowo22> i planujemy z mężem dzidziusia mam nadzieje ze za niedługo będę mogła się pochwalić swoim brzuszkiem ,,,:)
 
witam :)

jestem mama dwojki wspaniałych dzieci - corke, ktora ma 5 lat i malutkiego chlopca, ktory ma 4 miesiace :)))
Mam 29 lat i jestem pedagogiem z zawodu.

Bardzo sie ciesze, ze wkoncu udalo mi sie drugi raz zajsc w ciaze. Mialam z tym problem, dlatego leczylam sie przez okolo 1,5 roku. lezalam tez w szpitalu. Jednak niczego nie zaluje. jestem teraz mama szczesliwych dzieci ;-))

Zapraszam na moja strone gdzie dziele sie swoimi spostrzeżeniami w sprawie pielegnacji i wychowywania dziecka :)
http://radymamy.blogspot.com
serdecznie zapraszam :)
 
reklama
To ja! Anna się nazywam,
7 miechów już zleciało, a ja nadal to przeżywam,
Że mam synka wspaniałego
Od Boga darowanego,
Mieszkam sobie w Koszalinie,
Gdzie spokojnie życie płynie,
Kto chce z nami spacerować,
Nie powinien się krępować,
Bo wystarczy czas i chęć
Aby poznać, spotkać się.
Pozdrawiam!!!!
 
Do góry