reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Hej mam na imie Ania i mam 18 lat. Jestem mamą Zosieńki od ponad 3 miesięcy. W tym roku zdaję maturę a młoda mnie zainspirowała by pójść na akademie medyczną na położnictwo ; D Dziewczyny ( mówie o tych baardzo młodych) nie martwcie się niczym maluszek w domu to samo szczęście! Piszcie jak macie pytania z checią pomogę ! :)
 
reklama
witam wszystkie młode mamy i przyszłe mamy :)

mam na imię Katarzyna, niebawem stuknie mi 24 wiosna.
moja rodzicielka wydała mnie na świat mając 20 lat, w sumie urodziła nas pięcioro, przypadł mi zaszczyt bycia najstarszą siostrą :) od zawsze chciałam być młodą mamą... niestety cały czas są jakieś przeszkody, kiedy wreszcie poznałam mężczyznę mojego życia, wyszło na to, że on niekoniecznie podziela moje pragnienie. owszem, chce mieć dzieci, ale jeszcze nie teraz, teraz są studia (ja jestem w tej chwili na 2 roku dziennych, ponieważ swoje pierwsze studia przerwałam i po przeprowadzce do Poznania musiałam zaczynać wszystko od początku), praca, układanie wielu innych spraw. zawsze znajdzie się jakieś 'ale', by odłożyć decyzję...

najgorsze w tym wszystkim, że od 16 roku życia wiem, że najprawdopodobniej mam PCO. przez 7 ostatnich lat, po wyleczeniu dużej torbieli jajnika, brałam tabletki antykoncepcyjne. odstawiłam je niedawno i się zaczęło... brak miesiączki przez 3 miesiące skłonił mnie do wizyty u ginekologa. nowy ginekolog potwierdził PCO, w przyszłym tygodniu czekają mnie wszystkie badania hormonalne... boję się, że właśnie zaczął się spełniać mój największy strach - odkładanie decyzji o dziecku skończy się tym, że będę mieć problem by kiedykolwiek je mieć... ciężko mi z tym wszystkim, denerwuję się i martwię, zwłaszcza, że mój mężczyzna nie do końca zdaje sobie sprawę z wagi problemu i nadal powtarza swoją ulubioną mantrę, 'jeszcze nie teraz'...

zalogowałam się na forum, bo mam nadzieję, że spotkam tu was, kobietki, z którymi będę mogła podzielić się swoimi obawami i będziecie mnie rozumieć, a nie tylko uważać za histeryczkę ;)

pozdrawiam was wszystkie ciepło :)
 
Cześć dziewczyny :) Mam na imię Monika, mam malutką córeczkę, chciałabym dołączyć do waszego forum :)
 
dzięki :) myślę, że to forum jest otwarte na nowe osoby i widze ze mamy coreczki w zblizonym wieku :)
 
super :) różnica trzech dni, jak mała się chowa? co już ciekawego robi? :) fajnie kogoś poznać, kto rodził prawie w tym samym czasie co ja :)
 
Iza 20 lat :)

c095a077ab.jpg

f5e5fc54e6.jpg
 
przy ostatnim ważeniu miała 6300g ;-) także mały klocuszek ;-) Wchodzi mi w ubranka na 6miesięcy ;-) Ostatnio mnie męczy,bo w nocy się często budzi ze strasznym płaczem. W dzień też nie spi,ale tak ma od urodzenia:dry: Jest już co raz bardziej kontaktowa :-) Uwielbia siedzieć w bujaku i świat obserwować ;-)

Motylek witamy :-)
 
reklama
przy ostatnim ważeniu miała 6300g ;-) także mały klocuszek ;-) Wchodzi mi w ubranka na 6miesięcy ;-) Ostatnio mnie męczy,bo w nocy się często budzi ze strasznym płaczem. W dzień też nie spi,ale tak ma od urodzenia:dry: Jest już co raz bardziej kontaktowa :-) Uwielbia siedzieć w bujaku i świat obserwować ;-)

Motylek witamy :-)

no to mamy wiele wspólnego, moja maluda spała w dzień tylko przez pierwszy miesiąc, teraz w ogóle, no chyba że drzemka przy piersi lub podczas lulania na rękach, ale jak ją odłożymy to oczka otwarte, no moje noce też ostatnio się zmieniły, mała nie płacze, ale ciągle się wierci i budzi się częściej, od dwóch dni przekręca się sama na brzuszek, ale nie wie co z rączką zrobić... słodkie :) do tego już sobie siedzi trzymana za rączki, leżenie już raczej nudne ;) mała miała 2 tyg temu 6100 takze teraz pewnie ma troszke wiecej, takze również jest co dźwigać :)
 
Do góry