reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
ja nie wiem dziewczyny czy wy takie jakieś niedorozwinięte jesteście czy czytać nie umiecie ... regulamin się kłania '! kto ku*** pozwolił nowy wątek zakładać ? to po 1 a po 2 po cholerę zakładać drugi taki sam wątek ?!
 
ja nie wiem dziewczyny czy wy takie jakieś niedorozwinięte jesteście czy czytać nie umiecie ... regulamin się kłania '! kto ku*** pozwolił nowy wątek zakładać ? to po 1 a po 2 po cholerę zakładać drugi taki sam wątek ?!

Mogłabyś pokazać trochę kultury i nikogo nie obrażać nawet jak ktoś popełnił tak straszliwą "zbrodnię" jak założenie tego samego tematu.
 
Dziewczyny moze poprostu połącze oba wątki i wszystkie bedziemy zadowolone :-) nie ma co sie kłócic, obrazac.. Co Wy na to?
 
NETEFE - może i faktycznie mnie poniosło ale to jest strasznie wkurzające więc przepraszam za urażenie co niektórych ale nie było by tego jak by ktoś wykazał kulturę i spytał się czy może założyć wątek a nie rozgościł się a dziewczyny starają się tu porządek utrzymać i tak co jakiś czas ktoś wpada i burzy porządek to jest wkurzające czy tak trudno zerknąć na regulamin i uszanować prace innych ?
 
Ja tam popieram Femke...sorry,ale po cos en regulamin zostal stworzony,a skoro ktos sie wbija na jakies forum wypadaloby zapozna sie z regulaminem glownego forum i watkow,po to sa moderatorzy i zakladajac dany watek i pilnujac swego dzialu ustalaja regulamin.
 
reklama
witajcie mamusie,
jestem tu nowa i kilka slow o sobie:
mam 20 lat (rocznikowo 21) i 31.12.2009 roku zostalam mama Olka:)
mam chlopaka i zamierzamy sie pobrac w przyszlosci:)
 
Do góry