reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Witam Was wszystkie:-)
Co prawda zalogowałam się już jakiś czas temu, ale chyba najwyższa pora się przedstawić. Mam na imię Ewa, mieszkam w Warszawie. Z 1 małżeństwa mam 17 i 15 letniego syna. Z moim obecnym partnerem oczekujemy narodzin- też synka:-D
 
reklama
Hey dziewczyny:-)

mam na imię: Kasia
mam lat: 18:-)
mieszkam: w małym miasteczku ok 25km od Warszawy
obecnie uczę się: w 2klasie technikum spożywczo- gastronomicznym w Warszawie, kierunek- kelner
stan cywilny: narazie jeszcze panna (zaręczona 14lutego br., a w czerwcu planujemy narazie tylko ślub cywilny- ze względu na brak pieniędzy)
o zafasolkowaniu dowiedziałam się: 5grudnia (po długim namyśle zrobiłam wkońcu test ciążowy), na początku był wielki płacz ze względu na mój młody wiek, ale teraz już jest wszystko w jak najlepszym porządku i razem z moim narzeczonym jesteśmy szczęśliwi:-)
przewidywany termin porodu wg OM: 1sierpnia (choć cały czas mam wrażenie że dzidzia urodzi się wcześniej:-))
dzieci: to będzie moja pierwsza dzidzia:-)
 
Mam na imie Dorota, mam 31 lat, mieszkam w Poznaniu,
Jestem mężatka i mamą Julii która ma 8 lat.
Jestem w 20 tyg. ciąży i mam termin na 25 sierpnia :-)
Julia bardzo się cieszy z rodzeństwa i już się nie może doczekać kupowania wyprawki.
Pozdrawiam :-)
 
witajcie:) dziekuje
jeszcze sie gubie tu, tyle watkow/postow:)
ale poradze sobie
to juz moje ktores tam forum, na ktorym jestem zarejestrowana
 
reklama
ah, no tak
juz napisałam posta na sierpień 2008:)
w tej ciazy "cierpie" na sklroze i czasem mam wrzenie ze jestem rozkojarzona:p
zdarza sie-takie uroki ciąży:)
 
Do góry