reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Przez przypadek :) Na forum czerwcówek jest link do działu POZNAJMY SIĘ i właśnie do was mnie wyrzuciło z tego linku :) a że ja zakręcone stworzonko jestem to zanim doszłam co i jak to już zdążyłam sie z wami sierpnióweczki przywitać:) nie gryźcie biedactwa :-):-)
 
Witajcie dziewczyny
Mam na imię Dorota, za dwa miesiące stuknie mi 30-tka. Jestem ciągle w rozjazdach na trasie Tarnów-Łódź. Termin z miesiączki to 08.08.08 z usg wychodzi że 01.08.08. Będę miała synusia ;)
 
Witaj Taja nie mam zamiaru uciekać no chyba że mój synuś zdecyduje się na dużo wcześniejsze wyjscia, aczkolwiek nic na to nie wskazuje. Choć tak nawiasem mówiąc to uciekłabym czasami chętnie od swojego brzusia, który ostatnio bardzo mnie męczy ;)
 
reklama
Do góry