reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Hej Dziewczyny!

Mam na imię Kasia (jest tu ich parę:-))
Mieszkam w Warszawie i spodziewam się drugiego bobaska.
Termin wg om 15.08 wg usg 19.08 - się zobaczy...
Mam w domciu już jedną pociechę - Zuzię
Staraliśmy się z mężem w miarę możliwości szybko dorobić braciszka lub siostrzyczkę:) - płci jeszcze nie znamy...
Mężata jestem od 2 lat w związku od ponad 10-ciu.

Proszę o wyrozumiałość - jestem nowicjuszem w poruszaniu się na forum:-)

Pozdrawiam serdecznie i udaję się na właściwy wątek...
 
reklama
Witam,mam Na Imie Dorota,mam 35 Lat,mieszkam W Szczecinie,od 12 Lat Jestem Szczesliwa Mezatka I Mama Krzysia,a W Sierpniu Ma Na Swiat Przyjsc Nasza Corcia-oliwka
 
Witam. Mam na imię Justyna mam 28lat i od 5lat jetem szczęśliwą żoną a od 3lat także dumną matką. Razem z rodzinką mieszkam w szwecji. Tak jak wy dziewczyny spodziewam sie kolejnej dzidzi ok.17 sierpnia (termin z usg).Ale jeszcze nie wiem kto trenuje mój brzuszek.:-D Pozdrowienia dla mam i przyzłych mam:-)
 
No cóż, to ja również powiem coś więcej o sobie :)
Na imię mi Marta, mam (jeszczcze :-D) 20 latek i pomieszkuję w Świdnicy. Póki co, były niedoszły mgr filologii angielskiej - studia zostawiłam, bo to chyba jednak nie ten kierunek - a poza tym dość niespodziewanie upieczony inkubatorek, o czułej ksywce Willy (jak widziałyście "Uwolnić Orkę" to wiecie dlaczego :p) z terminem na 6 czerwca.
Z Moim Kochaniem jestem roczek i 5 miesięcy, co do ślubu nie pytajcie - tego nie wiedza nawet najstarsi górale :-D Ale kiedyś tam na pewno:-)

Nie mam bladego pojęcia, co sobie zamieszkuje w moim brzuszku, ponieważ Maleństwo jest dość wstydliwe i raczyło nam i Ginowi pokazać zadek :-D ale biorąc pod uwagę ruchliwość, kopliwość i zbliżające się Mistrzostwa, chyba facet :-D
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i duże buziaczki dla Brzuszków :)
 
reklama
Do góry