reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny.
Mam na imię Ania(kolejna ania) z Wrocławia i dołączam do grupy tych"starszych".
Mam 33 lata w pażdzierniku 34 rozwódka z 15 letnim synem.
Obecnie w nowym związku 6 lat i właśnie oczekujemy dzidziusia.
Nasza fasolka ma 12 tyg i 5 dni.
Ciąża jest bliźniacza ale niestety druga fasolka obumarła we wczesnym okresie ciązy.
Mamy nadzieje ze z drugim dzidziusiem będzie mimo wszystko ok.Od 8 tyg na luteinie i z wiarą na powodzenie.
 
reklama
To i ja chciałabym się przywitać i dołączyć do sierpniowych mam.
Mam na imię Emilia moje miasto to Łódź. Już jeden dzidzuś biega po mieszkaniu - 2 letni Maciuś. Teraz czekamy na kolejnego urwisa i ponoć też chłopak. Termin mam wstępnie na 04.08.2008. Tak jak przy pierwszej ciąży tak i teraz na luteinie i od paru dni cordafen, ale wiem że będzie dobrze.
Witam jeszcze raz :-)
 
Cześć dziewczyny
Mam na inie Beata mieszkam w Sieminowicach Śląskich i mam 36 lat z moim obecnym partnerem jestem prawie 3 lata.
Dwoje dzieci syn 15 lat i córka 13 lat.
A teraz czekam na moją trzecią pocieche ok 24 sierpnia
Pozdrawiam Beata
 
Witam wszystkie przyszłe mamy gorąco! Mam 28 lat, moje miasto to Białystok. Od 12 sierpnia 2006 roku jestem szczęśliwą mężatką, a 18 sierpnia 2008 roku oczekuję pierwszego maleństwa. Może na dniach poznam płeć mojego szkraba...:-)
 
Nalia - witaj! Ona_mika jest z Bielska Podlaskiego, pewnie teraz będzie Wam raźniej:) Zapraszamy na wątek główny, jak będziesz chciała nadrobić dyskusję, to czeka Cię kilka dni lektury:)
 
Hej, Witam was serdecznie, mam 28 lat i jestem z Gdanska. Jestem szczesliwa przyszla mamusia, a termin mam na 8 sierpnia 2008r.
Mam wielki problem, nie mam pojecia w ktorym ze szpitali w moim miescie rodzic....moze ktos mi doradzi? pozdrawiam
 
Witam. Mam 27 lat i mieszkam wraz z mężem w Warszawie. Termin porodu mam wyznaczony na 25 sierpnia więc zostałam sierpnióweczką:-) Miło mi was poznać.
 
witam wszystkich na forum:-) jestem pierwszy raz na tym forum dopiero sie zarejstrowałam i chciałabym was poznać bliżej:-) Mam na imie Monika jestem z Wadowic w maju skończe 23 lata jestem mężatkąod półtora roku i termin porodu na 14,08,2008:-)
 
reklama
Do góry