reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

I tutaj się przywitam.Mam na imię Hania, mam 20 lat, jestem mężatką od 11 sierpnia 2007 roku, termin porodu to 1 sierpnia wg ostatniej miesiączki.Wygląda na to, że dostaniemy prezent na pierwszą rocznicę ślubu.Mieszkamy w Niemczech w Altensteigu niedaleko Stuttgartu, ale moja rodzinka jest z Gdyni.
 
reklama
Witam mam na imię Kornelia mam 18 lat (20 kwietnia już 19 )
Planowany termin porodu mam na 1 sierpnia ale bedzie szybciej.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :blink:
 
Witajcie :) Mam na imię Agnieszka i jestem z Poznania (chyba nikogo nie ma tu z Poznania :( ). Nie jestem już taka młoda - mam prawie 32 lata a to moja pierwsza ciąża. Mam wspaniałego mężusia - małżeństwem jesteśmy od 25 sierpnia 2007. O maleństwo staraliśmy się prawie rok i w końcu się udało, chociaż zaczynałam już wątpić...
 
Witam wszystkie mamy. Jestem mężatką od 14.07 2007, a o dzidziusia staraliśmy się tylko miesiąc.( nie spodziewałam się, że to tak szybko pójdzie). O ciąży dowiedziałam się 19 grudnia.Najgorsze moje obawy wiążą się z tym, że nie widziałam się jeszcze z żadnym lekarzem ani położną, bo w Anglii gdzie obecnie mieszkam odbywa się to trochę inaczej. Zrobili mi test w przychodni pod koniec grudnia i kazali czekać aż położna zadzwoni. Jak któraś miała jakieś doświadczenia z rodzenia w Anglii to proszę o poradę.
A na razie raduję się tą cudowną chwilą!!!
 
Witam wszystkie przyszle mamusie, dołączam do waszego grona :)
w dodatku kolejna poznanianka... ;)

Choć dzidzia była nieplanowana, jest bez wątpienia kochana.
Mieszkam z mężem od roku, oboje jestesmy diabelnie szczęśliwi z obecnej sytuacji.
Choć wiek jak wiadomo jest pojęciem względnym, dla wielu 18 lat wyda sie nieodpowiednim, nieodpowiedzialnym, frustrującym... ja mogę sie tylko uśmiechnąć i przejsc obok tych opinii obojętnie... w końcu najistotniejsza jest nasza świadomość i zdrowy rozsądek, a obalanie stereotypów jest bardzo przydatne w dzisiejszej kulturze ;)
Termin mam na 28 sierpnia, wiec ledwo zmiescilam sie w waszym dziale ;)
Pozdrawiam was serdecznie i obiecuje tu zaglądac juz regularnie :)
 
reklama
Do góry