reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy Sie!!

Czesc Dziewczyny To ja tez dopisuje sie do was .Mam na imie Agnieszka ,mam 28 lat ,jestem tutaj w Angli 1rok i 7 miesiecy .Moj maz Slawek przyjechal tu w czerwcu 2005 r. to bedzie juz ponad 2 lata .Mamy synka, Kamilek skonczyl 28 wrzesnia 3 latka ,mieszkamy razem z moim tata ,jest tu takze moja siostra i jej chlopak takze prawie cala rodzinka ,zostala tylko w Polsce moja mama z bratem ,na razie mieszka sama z bratem ,moj tata moze wroci za 2 lata ,bo nie wiem ile tu jeszcze wytrzyma ,tez mu to nie pasuje ze mama musi na razie mieszkac sama z bratem w duzym domu ale narazie musi tak byc.
Pochodze z malego miasta Byczyna woj.opolskie.Obecnie tutaj nie pracuje ,slabo mowie po angielsku ale ucze sie i mam zajecie bo jestem konsultantka Avonu i ciesze sie z tego bo mam naprawde teraz duzo klientek i poznalam tez fajna kolezanke ktora jest fryzjerka.A mieszkam w malym miescie i to mi odpowiada Wellingborough ,a moje zainteresowania to moja pasja , taniec ,tanie ,taniec i muzyka to moja milosc ,kiedys tanczylam w zespole tanecznym 6 lat i bardzo mi tego brakuje ,ale mam cos w zanadrzu ze tak powiem ,pozniej wam napisze o co mi chodzi ...
A jak narazie siedze w domu ,chodze z moim synkiem do przedszkola na razie z nim ,musi sie najpierw przyzwyczaic zeby sam zostal ,za tydzien sie przeprowadzamy do nowego ,wiekszego mieszkanka z ogrodkiem,w zasadzie to bedzie nasze bo je kupujemy i nie chcemy juz wynajmowac bo zamierzamy zostac tutaj w Angli na bardzo dlugo ,tu nam sie dobrze zyje ,szkoda ze tak nie jest w Polsce moze kiedys bedzie lepiej ale to musialo by sie duzo zmienic w Polsce .
To narazie tyle co napisalam o sobie ,Pozdrawiam was serdecznie
 
reklama
Witam wszystkich! Rejestruje sie z polecenia mojej starej psiapsiolki z Warszawy. Pochodze rowniez z Warszawy ale mieszkam w Londynie juz 9-ty rok. Skonczylam tu studia prawnicze i teral pracuje w zawodzie w kancelarii w City. Lubie: swoja prace, londynskie restauracje, przejazdzki konne po Hyde Parku, weekendy nad morzem, powroty do Warszawy i ciekawe strony dla mlodych mam!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie ze Wszystkimi
To sie przedstawie

Mam na imie Karolina, lat 25, pochodze z Puław, mąż z Wrocławia, od 9 miesięcy mieszkam w UK w Chafford Hundred

Moja córa urodzona 20.09.2005 we Wrocławiu
ma na imie Julka
Ja na razie nie pracuje, siedze z Mała w domu, ale w najbliższym czasie planuje to zmienic :happy:
Chciała bym bardzo zeby moja córa od stycznia poszła do przedszkola, dlatego na wszelakie sposoby staram sie nauczyc Ją mówić troche po angielsku, zeby chociaż a minimalnym stopniu mogła sie komunikowac... moze znacie jakies sposoby na to :sorry2::confused:

Pozdrawiam
 
Witaj luleczka:-)
pochodzisz z moich okolic(jestem z poniatowej),a do Thurrock jezdze czasami na zakupy;-)
pozdrawiam ciebie i Juleczke:tak:
 
Witam,
nazywam się Ania i jestem świeżo upieczona mamą z Herts :-) W Anglii juz ponad 4 lata, oryginalnie z Wrocławia. :tak:
 
reklama
Do góry