reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

Witam wszystkie mamusie z UK.Mam na imię Bernadeta mam 29 lat ,mam 2ipół rocznego synka Dominika.Od prawie czterech lat jestesmy małżeństwem.Z mężem od prawie 3 lat mieszkamy w Szkocji.Bardzo miło jest poznać nowe mamusie z UK.:-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i ich pociechy:)Mam na imie Ania i jestem mama 19 miesiecznej Amelki.Od 2 miesiecy mieszkamy w Londynie i staramy sie tu odnalezc:tak:uwielbiamy z Amisia spacerowac,czytac i rysowac;-)Pozdrawiamy
 
Witajcie! Mam na imie Ola, mam 26lat i czteromiesiecznego synka Dawidka, z moim chlopakiem jestesmy razem od prawie 8lat. Do londynu przyjechalam 4 lata temu, i mieszkamy na pn (south totenham).POzdrawiam
 
Witam!

Mam na imię Kasia i jestem mamą rocznego Michaśka. Przyjechaliśmy z mężem do Anglii 2,5 roku temu. Mieszkamy w Hull, które jest mówiąc szczerze jednym z najbrzydszych miast Anglii( nawet rodowici jego mieszkańcy tak twierdzą), ale za to jest bardzo tanie i żyje się tu przyjemnie :happy2:
Jak na razie staramy się oszczędzać pieniążki i z utęsknieniem czekamy na powrót do Polski.
Pozdrawiamy! :-)
 
W takim razie i ja się dopiszę do tej listy ;-) Mam na imię Dominika, mąż Krzyś a synek Leonek, niedawno skonczył roczek, jestesmy w UK od 2004 r, ja z przerwą na urodzenie synka, pochodzimy z Bydgoszczy, jestem z wyksztalcenia nauczycielka historii, ale nie pracowalam w zawodzie, ;-) tak samo jak mój mąż (też nauczyciel) Wcześniej mieszkaliśmy w Sevenoaks, potem w Tunbridge Wells teraz w Cambridge, Tez mamy zamiar wrócic do Polski na stałe, ale tak jak napisała Maxim ciężko się zdecydować na powrót i caly czas się to przedłuża ;-) Pozdrawiam
ps. poszukuję mamusiek z Cambridge lub okolic!!!
 
reklama
Fajnie Miska T ze sie odzywasz,myslam ostatnio o was jak sobie radzicie,a wy w pl;-)pozdrawiam

witam rowniez nowe mamay Kosiak i Olineczko,berni78,Anula1982,olineczka piszcie jak wasze skarby sie chowaja,a wy jak na obczyznie sie odnajdujecie:-)
 
Do góry