reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy Sie!!

Pozdrowienia Maximko dla ciebie i Natalki, duża już z niej dziewczynka jest ;-) jak ten czas leci!!! myśle, że teraz już będę częściej na BB ;-)
 
reklama
:tak:No to czas i na Mnie :-D;-):tak:
Mam na Imie Ewelina, Moj przyszly Maz ma na Imie Piotr, mamy wspaniala coreczka ktora ma na Imie Blaneczka :-) przyszla na swiat w Anglii 14 Lipca 2007 o godzinie 21-30 r. Obecnie ma 3 miesiaczki . Nasz slub sie odbedzie 3 listopada 2007 roku w UK.
Oby dwoje Pochodzimy z lubelszczyzny , z Lublina tam sie wychowalismy, a obecnie mieszkamy w Northampton.:tak:Jestesmy tu z rodzicami oraz Siostra i Mezem Mojego Meza, ale mieszkamy oddzielnie :-) , Ja jestem w Uk ponad roczek a Moj Kochany juz prawie 4 lata.Jestem w trakcie robienia kursu (jezyk angielski) dla obcokrajowcow - esol, bardzo Mi sie podobaja zajecia. Nie pracuje i nie pracowalam poki co , ale jak Blaneczka podrosnie troszeczke to bedzie zostawac z babcia a Mamusia bedzie chodzic do pracy. Tatus Blaneczki pracuje w Travis Perkins jako menadzer. Zamierzam do Niego dolaczyc wkrotce, o powrocie do Polski nie myslimy. Raczej osiedlamy sie tu na stale. Moze na starosc jak sie zmieni w Pl to sie wroci.
Obecnie Cale dnie poswiecam na wychowniu swojej coreczki, chce byc przy jej 1 usmieszku,kroczku, siedzeniu, i mowieniu jak kazda matka :cool2:chce sie spelnic:happy: o nastepnym dzidziusiu raczejnie myslimy w najblizszym czasie, moze dopiero za 6 lat, ale sie okaze wszystko w praniu :laugh2:he he he mam pare marzen do spelnienia, zanim urodze drugiego dzidziusia :blink::happy:

Wolne chwile spedzamy razem na spacerach, wycieczkach,zwiedzaniu nowych miejsc. Bardzo kocham zwiedzac swiat, nie lubie ciaglego siedzenia na dupie w jednym miejscu , jestem rzadna przygod.
Uwielbiam chinskie i indyjskie jedzonko :-D kocham sie smiac az do lez, wyglupy z moim Piotrkiem:-)kocham spontany ;-)zawsze sa udane :-D:happy:noi niedzielne leniuchowanie w lozku :-p:-p:zawstydzona/y:
Moje hobby to taniec, fryzjerstwo , manikurzystka - planuje dokonczyc edukacje w UK- jestem w trakcie. Jestem raczej optymistka:-p:-p
Ogolnie mam wysokie wymagania co do mojego Mezczyzny, i Siebie , lubie jak jest wszystko dopiete na ostatni guzik, jak czarne to czarne a biale to biale, nie lubie obwijania w bawelne, nie lubie ludzi falszywych, i za bardzo pewnych siebie, oraz przemadrzalych, skapych:dry:
Nienawidze brudu:laugh2::laugh2: he he jestem uczlona na balgan - przez to czasem mam dosc siedzenia w domu :-Dbo wkolko sprzatam :shocked2::shocked2:
no to chyba tyle ...jak cos zapomnialam to wyjdzie w praniu :laugh2::laugh2:
pozdrawiam , a i mam ostatnie zdanie ktore czasem ma swoje minusy :cool::-p:-p
 
Czas żebym i ja się przedstawiła
biggrin.gif


Mam na imie Żaneta i jestem mamą cudownej dziewczynki Mai która jest z nami na świecie i upiększa nam życie 23 tygodnie. Z mężem zanmy się już i jesteśmy ze sobą 7 lat, choć ślub wzieliśmy dopiero w tamtym roku.W Anglii jesteśmy od 3 lat( mąż rok dluzej),zadomowilismy sie tu na dobre i tutaj widzimy swoja przyszlosc. Obecnie nie pracuje zawodowo, zajmuję się córcią i domem.Lubię czytać książki, spotykac się ze znajomymi, jeździć samochodem i rowerem a teraz mój ulubiony pojazd to córci wózek którym operuję codziennie przez 3 -4 godziny na spacerach:-D.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy:tak:
biggrin.gif
 
reklama
Zania, ja narazie jestem w Polsce(tymczasowo) a będe mieszkać w Cambridge lub okolicy, a gdzie jest twoja miejscowosc to nie mam pojęcia ;-) muszę sprawdzić na mapie
 
Do góry