reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

kochanus
wiek nie gra tu żadnej roli, miło że jesteś z nami:-)

ja tez bym chciała przeżyć swój ślub jeszcze raz, to był piękny dzień:-):-)

Natalia
pewnie te minki musieli mieć naprawdę niezłe;-)
 
reklama
Dobra. Przyznam sie bez bicia, ze udzielelam sie (choc sporadycznie) na innych dzialach Lipcoweczek ale wciaz unikalam tego :zawstydzona/y:
Nie wiem czemu. Nie mam chyba zbyt wiele do pisania.
W skrocie:
pierwsza ciaza, 30-stka naa karku, troche nerwow w pierwszych tyg. ciazy, teraz juz wszystko dobrze...co jeszcze?
Mieszkan w Irlandii ale strasznie chcialabym wrocic do Polski, jednak na razie nie mozemy. Tu bede takze rodzic. Juz wybralam szpital. 15 stycz mam umowiona pierwsza wizyte. Tutaj do lekarza i szpitala chodzi sie naprzemiennie (tak, zeby poznac troche szpital i personel). Na cale szczescie moja prowadzaca lekarka to Polka.
Brzuch mi rosnie, wciaz latam do kibelka, nie mieszcze sie juz w zadne dzinsy..
To chyba tyle...czy poznalyscie mnie choc troche? Watpie:-) ale przynajmniej sie przedstawilam:-)
 
Witam :)
wstępnie przedstawiłam się na ogólnym :)
ale :)
Mam na imię Kasia, mieszkam od 5 lat nad morzem, co ma się zmienić w ciągu miesiąca, ponieważ mój mąż jest żołnierzem zawodowym, zmienia miejsce pracy z Darłowa do Mirosławca,a będziemy mieszkać w Kaliszu Pom. ( koło Wałcza) nad jeziorami ;)
mężatką jestem od 21 czerwca 2005 roku, a mamusią od 30 grudnia 2005 :) Jagodzianki :)
obecnie jestem w 4 ciąży, mamy już 2 aniołki i na szczęście córeczkę, która nadrabia za cała gromadkę ;)
jak zawsze w ciąży pojawiają się komplikacje ale myśle i czuje, że najgorszy etap mam za sobą
prowadzę własną firmę, a raczej widnieje jako właścicielka ;) bo faktycznie to mój mąż zajmuje się nią - poligrafia, dokładnie projekty graficzne itp. ja zajmuję się księgowością
zajmuję się córeczką i domem
 
Witam i na tym wątku
Mam na imię Monika, mieszkam od urodzenia w Elblągu.
Mężatką jestem od 4 sierpnia 2007 roku.
To moja pierwsza ciąża (niestety zagrożona)
Jestem księgową, a od grudnia na zwolnieniu lekarskim
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Wstepne przedstawienie mam juz za soba, tu tylko takie male uzupelnienie :) Jak juz mowilam mam na imie Ania, mam 22 latka na karku. Pochodze z malopolski, ale od paru lat mieszkam poza granicami naszego kraju, najpierw w Holandii, teraz w Niemczech..
Po paru miesiacach staranek nam sie udalo i mam wielka nadzieje ze w okolicach 4 lipca zostane mamusia :) Z moim mezem jestem od 4,5 roku, koncem marca bedziemy obchodzic 3 rocznice slubu.
To tak w skrocie :)
Pozdrawiam mamusie i fasolki
 
Miło nam drogie przyszłe mamusie. Razem łatwiej przetrwamy ten piękny, choć trudny czas ciąży i będziemy się cieszyć maluszkami. :tak:
 
Witam. Jestem Aśka, mam 21lat, będę mieszkała w Salonikach, więc tym bardziej przyda mi się kontakt z matkami - Polkami:) Moje Maleństwo ma się urodzić 30lipca
 
Witam,
Jeszcze się tutaj nie przedstawiłam...:)
Mam na imię Magda, skończone 31 lat, mężatką jestem od 4 lat.
Mieszkamy we Wrocławiu.
Jest to moja pierwsza ciąża, termin według OM 28 lipca.
 
reklama
Witam Wszystkie Panie. W końcu znalazłam miejsce gdzie mogę się przedstawić. Jestem tak bardzo zamotana, że to wszystko jest dla mnie czarną magią. A więc mam na imię Aśka mam 23 lata od prawie 3 lat jestem mężatką. Decyzję o posiadaniu dziecka podjął mój mąż, któremu trochę czasu zajęło, żeby ta decyzja była pozytywna. Ja od dawna robiłam mu dziurę w brzuchu ale bez skutecznie. Widocznie musiał do niej dojrzeć. I tak za "pierwszym podejściem" mój mąż spłodził nasze nienarodzone jeszcze dziecko. Jak na początek to sporo napisałam. Serdecznie pozdrawiam Wszystkie dziewczyny i mam nadzieję, że choć trochę mnie polubicie:-)
 
Do góry