reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Witam raz jeszcze :-)
Jak już wcześniej wspomniałam gubię się nieco i nie wiem czy jest gdzieś jakiś wątek poporodowy dotyczący mamusiek :zawstydzona/y: Z chęcią dowiedziałabym się jak zachowuje się wasza psychika i organizm już ponad pół roku po porodzie! Mam dziwne objawy i chciałabym się pocieszyć, że nie jestem wyjątkiem heheheh
Dzięki z góry za wszelkie informacje czy i gdzie mogę o tym pogadać :happy2:
 
Witam raz jeszcze :-)
Jak już wcześniej wspomniałam gubię się nieco i nie wiem czy jest gdzieś jakiś wątek poporodowy dotyczący mamusiek :zawstydzona/y: Z chęcią dowiedziałabym się jak zachowuje się wasza psychika i organizm już ponad pół roku po porodzie! Mam dziwne objawy i chciałabym się pocieszyć, że nie jestem wyjątkiem heheheh
Dzięki z góry za wszelkie informacje czy i gdzie mogę o tym pogadać :happy2:


A co to za dziwne objawy?
Nie ma takiego wątku :-)
 
Malena81 - w sumie to nic takiego strasznego się nie dzieje, jakieś czerwone plamki na skórze, trądzik, alergia i to co najgorsze - ogromna nerwowość około 3 dni przed okresem ale nie chcę się tu rozpisywać bo to nie ten wątek :-) a tak poza tym to wszystko ok:tak:
 
Malena81 - w sumie to nic takiego strasznego się nie dzieje, jakieś czerwone plamki na skórze, trądzik, alergia i to co najgorsze - ogromna nerwowość około 3 dni przed okresem ale nie chcę się tu rozpisywać bo to nie ten wątek :-) a tak poza tym to wszystko ok:tak:

To pewnie zmiany hormonalne.
Organizm próbuje powrócić do równowagi :tak:
A o takich problemach piszemy tu:
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-f217/mamusie-pazdziernikowe-u-lekarza-14979/

ZAPRASZAMY!
 
Też tak sobie tłumaczę ale jest to naprawdę denerwujące :-)
W każdym razie dzięki za przekierowanie :rolleyes:
 
reklama
Witam raz jeszcze :-)
Jak już wcześniej wspomniałam gubię się nieco i nie wiem czy jest gdzieś jakiś wątek poporodowy dotyczący mamusiek :zawstydzona/y: Z chęcią dowiedziałabym się jak zachowuje się wasza psychika i organizm już ponad pół roku po porodzie! Mam dziwne objawy i chciałabym się pocieszyć, że nie jestem wyjątkiem heheheh
Dzięki z góry za wszelkie informacje czy i gdzie mogę o tym pogadać :happy2:

Witaj TAZIA!!:-)oooo,i kolejny Miki-Fiki:-)

Malena81 - w sumie to nic takiego strasznego się nie dzieje, jakieś czerwone plamki na skórze, trądzik, alergia i to co najgorsze - ogromna nerwowość około 3 dni przed okresem ale nie chcę się tu rozpisywać bo to nie ten wątek :-) a tak poza tym to wszystko ok:tak:

witaj w gronie,też mam takie problemiki,a jak widzę swoją skórę,to jak u staruszki:-D:-D
 
Do góry