reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

Madzia z tego co wiem, u nas zadna nie ma pasa. Pamietaj ze one bardzo rozleniwiaja miesnie i jak przestaniesz go nosic moze byc jeszcze gorzej.
 
reklama
Witam dziewczyny i ja chciałam się dołączyc i przywitac z Wami. Poprzednio byłam z mamusiami z września, które również pozdrawiam, no ale moja Juleczka troszkę się ociągała z wyjściem :-)
Mam na imię Angelika i mam 27 lat od 9 października jestem szcześliwą mamusią Julii. Od ponad dwóch lat mieszkamy w Londynie:-) Gorąco Was witam i pozdrawiam:-)
 
Witajcie październikowe mamusie!!Wkońcu mogę do Was dołączyć:-)Mam na imię Monika,leci mi już 28 wiosen,jestem mamą Mikołajka,który urodził się 16.10.2008r.:-)Siedzę jeszcze na macierzyńskim do 4 marca,potem jeszcze zaległy urlop do wykorzystania a potem niestety chyba powrót do pracy blee Ogólnie,to jestem fizjoterapeutą i pracuję z dzieciaczkami.Do tej pory niestety nie udawało mi się zasiąść do kompa,bo albo odlatywałam z małym przy usypianiu albo mój kochany mężulek okupywał kompiutera i były fochy ghihi Wkońcu Mikuś zlitował się nad mamą i szybciej zaczął zasypiać...Chciałąbym się z Wami dzielić radościami z naszych maluszków,radzić się i w miare swoich mozliwości radzić innym...Myślę,że narazie to wszystko z mojej strony na początek, a i tak się chyba rozpisałam:pPozdrawiam
 
Witajcie październikowe mamusie!!Wkońcu mogę do Was dołączyć:-)Mam na imię Monika,leci mi już 28 wiosen,jestem mamą Mikołajka,który urodził się 16.10.2008r.:-)Siedzę jeszcze na macierzyńskim do 4 marca,potem jeszcze zaległy urlop do wykorzystania a potem niestety chyba powrót do pracy blee Ogólnie,to jestem fizjoterapeutą i pracuję z dzieciaczkami.Do tej pory niestety nie udawało mi się zasiąść do kompa,bo albo odlatywałam z małym przy usypianiu albo mój kochany mężulek okupywał kompiutera i były fochy ghihi Wkońcu Mikuś zlitował się nad mamą i szybciej zaczął zasypiać...Chciałąbym się z Wami dzielić radościami z naszych maluszków,radzić się i w miare swoich mozliwości radzić innym...Myślę,że narazie to wszystko z mojej strony na początek, a i tak się chyba rozpisałam:pPozdrawiam

witamy :-)
 
Witajcie październikowe mamusie!!Wkońcu mogę do Was dołączyć:-)Mam na imię Monika,leci mi już 28 wiosen,jestem mamą Mikołajka,który urodził się 16.10.2008r.:-)Siedzę jeszcze na macierzyńskim do 4 marca,potem jeszcze zaległy urlop do wykorzystania a potem niestety chyba powrót do pracy blee Ogólnie,to jestem fizjoterapeutą i pracuję z dzieciaczkami.Do tej pory niestety nie udawało mi się zasiąść do kompa,bo albo odlatywałam z małym przy usypianiu albo mój kochany mężulek okupywał kompiutera i były fochy ghihi Wkońcu Mikuś zlitował się nad mamą i szybciej zaczął zasypiać...Chciałąbym się z Wami dzielić radościami z naszych maluszków,radzić się i w miare swoich mozliwości radzić innym...Myślę,że narazie to wszystko z mojej strony na początek, a i tak się chyba rozpisałam:pPozdrawiam

Moli81! cudna fotka w sygnaturce :)
 
reklama
Do góry