reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
No to i moja kolej :tak:.

Nazywam się Anna i mam 22 lata. Od ponad roku mieszkam w Danii.
Z Piotrkiem znamy się już ponad 5 lat, a od *21 maja* br jesteśmy małżeństwem :tak:. Jestem zodiakalnym wodnikiem. Bywam uparta, nieznośna,a i niekiedy leniwa :zawstydzona/y:. Choć jestem chodzącą oazą spokoju to bardzo łatwo mnie zranić.. Lubię zapach świeżo skoszonej trawy i małą czarną o poranku. Nie znoszę za to zimy i kłamstwa.. Jak każda kobieta uwielbiam być rozpieszczana.. :-p:tak:.Godzinami potrafię wpatrywać się w różnego rodzaju komedie romantyczne ;-), ale nie pogardzę też dobrą sensacją. Po maturze, nie poszłam na studia, ale liczę na to,że na tym nie stanęła moja edukacja ;-) :tak:. W Polsce ukończyłam kurs kancelaryjno - archiwalny I stopnia w Archiwum Państwowym w Gd. uzyskując tym samym tytuł archiwistki zakładowej :-p. Później pracowałam w TP :zawstydzona/y::wściekła/y: na stanowisku doradcy klienta. Po 9 miesiącach z powodu traumatycznych przeżyć:szok: :-)jakie zapewnili mi klienci postanowiłam z niej jednak zrezygnować :-p. Na tym zakończyło się moje doświadczenie zawodowe w kraju :blink:. Tu natomiast przez 10 miesięcy pracowałam dla firmy ala-kurierskiej jako doręczyciel :tak:, a od kwietnia z powodu problemów z ciążą przebywam na zwolnieniu lekarskim. Nie oznacza to jednak, że nie powrócę do pracy ;-)(ponieważ w lipcu, kiedy zakończył się mój roczny kontrakt - pracodawca przedłużył mi go na czas nieokreślony - pomimo mojej choroby :-p:-):-)). Uch.. chyba już tego wystarczy, bo mogłabym tak stukać w klawiaturę godzinami :-). Mam nadzieję, że udało mi się mniej więcej zakreślić zarys mojej osoby.. :zawstydzona/y:;-)A jeśli tylko zanudziłam to przepraszam :sorry2::zawstydzona/y:
Pozdrawiam;-)
 
Witaj Anna :) Śliczny opis i wcale nie zanudzasz. O to przecież chodzi w tym wątku :)
No a co do pracy, to tak już jest, że w krajach skandynawskich (chociaż nie tylko tam) kultura pracodawców jest dużo wyższa...Ciekawe kiedy tak będzie w Polsce...
 
reklama
Do góry