reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
witam
wiem ze dawno tu nie gosciła wiec tak po sprawiedliwosci przedstawie sie jeszcze raz co by wszyscy sobie mnie mniej wiecje przypomnieli albo lepiej mnie poznali.
A wiec tak mam na imie Bogusia ztad tez nik jest skróceniem imienia albo jak kto woli ksywka nadana jeszcze w szkole podstawowej przez kolerzanki i młodszego braciszka który nie umiał wymówic B wiec wołał Gusia i tak zostałao do dzis, jestem osoba z regóły bardzo uparta wszystko lubie miec dopiete na ostatni guzik ciezko mi czasem cos przetłumaczyc jak sama sie nie spaze ale ponoc tak ma wiekszosc koziorozców :-) mezatka jestem od 3 lat meza mam wspaniałego tez upartego tyle ze jak byk to byk wiec jestesmy takie dwa uparciuchy, mam nadzieje ze wikusia jako ma sie urodzic w pazdzierniku to moze bedzie waga i bedzie ten nasz upur równowazyc :-) z wykształcenia jestem technikiem ekonomista, ale to tak jest jak sie pozno idzie po rozum do głowy wiec studia pewnie bede robic po 30 roku zycia, pracuje w supermarkecie jako kasjer kasy głównej, a dokładnie pracowałam bo jestem od poczatku ciazy na l4 a teraz dokładniej na swiadczeniach rechabilitacyjnych z powodu zagrozonej ciazy obecnie mozliwosci wczesniejszego porodu czego bym nie chciała wolała bym poczekac do terminu :-) to chyba tyle co moge napisac latek ile mam to wiecie bo widac rocznik przy nicku, kazdy wie pewnie ze to rocznik który powoduje teraz taki nawał w szpitalach na porodówce czyli roczniki wyzu demograficznego :-)
 
reklama
Do góry