reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
ja od 3 miesięcy chodze na aquabike, ale jeszcze nigdy nie doszłam tam... Mam tylko w sobotę możliwość, a tu ciągle coś wypada. W sobotę teraz ślub, ale za tydzień już nie odpuszczę ;) Podobno świetna sprawa
We wtorki będę też z dziećmi chodziła na basen, tylko nie wiem czy ja będę chodziła do wody czy mąż, albo moja siostra, bo ja nie mam odwagi na te ćwiczenia - np żeby dziecko pod wodę wsadzić.
 
no tu to mnie daaaaaaaaawno nie było hehehe:-D
u mnie waga - ok 66kg czyli jakieś 8 do wagi sprzed ciąży a 10-12kg do wymarzonej wagi.
stoję z wagą od miesiaca a to wszystko dlatego że zaczęłam pracować i nie chce mi sie gotować dla mnie więc na szybko przed pracą zjadam kanapki...ale....
ostatnio małego karmiłam piersią wczoraj ok 3 w nocy, i czuję że cyce mnie swędzą ale pokarmu jest malutko o ile w ogóle jest :D tak więc poczekam ze 2 dni i najpierw zrobię ucztę słodyczową hihihi a później przechodzę na Ducana :-D mój tato jest na niej i nieźle mu idzie, znajoma też sobie zachwala tą dietę...słyszałam też o niej złe opinie ale mimo wszystko na nią przejdę :-)
 
reklama
dziewczyny dzis waga wskazala 69kg czyli tyle ile przed ciaza:-):-):-):-)

ale walcze dalej, aerobic albo basen no i niestety dieta (przynajmniej czesciowa;-))

no i spacerki i noszenie klocuszka;-);-);-)
 
Do góry