reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Juz 3 tydzien idzie, jak cwicze ostro i nic, waga nie idzie w dol. W sumie widze jakas tam poprawe na brzuszku, ale nic szczegolnego...Ktoras z Was pisala, ze jak bierze tabletki to nie chudnie, to moze to to?Juz sama nie wiem i tylko chyba wymyslam wymowki...
 
reklama
u mnie tez pewnie jak sie zaczne ruszac to nie spadnie
to pewnie jeszcze hormony...
w ogole kiedys moglam myc lwosy raz na 2 dni a teraz muszę codziennie pod koniec dnia mam juz tłuste włosy:////


jutro ide na joge. ja i joga haha chyba tam zwariuje ale ide mamie potowarzyszyć
 
u mnie tez pewnie jak sie zaczne ruszac to nie spadnie
to pewnie jeszcze hormony...
w ogole kiedys moglam myc lwosy raz na 2 dni a teraz muszę codziennie pod koniec dnia mam juz tłuste włosy:////


jutro ide na joge. ja i joga haha chyba tam zwariuje ale ide mamie potowarzyszyć

ja mam to samo z włosami, normalnie masakra jakaś:///
 
Juz 3 tydzien idzie, jak cwicze ostro i nic, waga nie idzie w dol. W sumie widze jakas tam poprawe na brzuszku, ale nic szczegolnego...Ktoras z Was pisala, ze jak bierze tabletki to nie chudnie, to moze to to?Juz sama nie wiem i tylko chyba wymyslam wymowki...
kochana zeby schudnac nalezy polaczyc diete plus cwiczenia, ale nie za bardzo ostre bo wtedy rozrastaja sie miesnie a miesnie waza wiecej niz tluszcz, wiec dla schudniecia najlepszy jest step, rower ,ogolnie aeroby




Dziewczynki ja juz 17 kg na minusie od kiedy sie odchudzam a od porodu 25 kg
 
heronek - poza tym to na poczatku odchudzania waga sie waha bo organizm musi zaskoczyc ze to jednak jest odchudzanie i ze ma brac z zapasow i wlasnie na poczatku sie broni przed ograniczeniem jakiejs tam kalorycznosci ale gdy juz nie ma z czego trawic to trawi wlasnie z zapasow. Nie wiem czy napisalam jasno hehe
 
reklama
Marciaa Joga fajna sprawa, kiedyś chodziłam. kurczę ciałko było rzeczywiście fajne. hmm muszę poatrzeć gdzie najbiżej mnie orgaznizują zajęcia może się skuszę bo co wieczór obiecuję sobie że poćwiczę te 8 abs i ćwiczę... ale palce na klawiaturze a d..a leży:angry:
 
Do góry