reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

a ja miałam dzis ochotke na seksik i mojego namawiałam cały dzień aż się zgodził wileki pan i co na chwile , nawet orgazmu nie dostał i skwaszony że taka głębia i nic nie czuje :/// w sumie czego ja się spodziewałam do licha,
ach szkoda że na zwężenie nic nie ma haha ;P


a jak u was te sprawy?? :)
 
reklama
a ja miałam dzis ochotke na seksik i mojego namawiałam cały dzień aż się zgodził wileki pan i co na chwile , nawet orgazmu nie dostał i skwaszony że taka głębia i nic nie czuje :/// w sumie czego ja się spodziewałam do licha,
ach szkoda że na zwężenie nic nie ma haha ;P


a jak u was te sprawy?? :)

My tez dzisiaj trzeci pierwszy raz hehe nie bolało nic bo nie bylam nacieta na szczescie ale jakis taki dyskomfort tak troche sucho i K tez mowil ze troche luźno ale jemu to nie przezkadza:-D a co do orgazmu to u nas raczej odwrotnie..to ja nic nie czuje... niestety cos ze mna nie tak:baffled: a moj to zawsze zadowolony..:-D
 
My tez dzisiaj trzeci pierwszy raz hehe nie bolało nic bo nie bylam nacieta na szczescie ale jakis taki dyskomfort tak troche sucho i K tez mowil ze troche luźno ale jemu to nie przezkadza:-D a co do orgazmu to u nas raczej odwrotnie..to ja nic nie czuje... niestety cos ze mna nie tak:baffled: a moj to zawsze zadowolony..:-D

czarnuszka widzę że jednak już dobrze z Twoim M :)
 
Własnie sie zwazyłam i ma ta wage co przed ciązą,czyli 49.Ja z moim M tez jeszcze sie nie seksilismy,ale jak bedzie w Polsce to bedzie orgia hehe:-DOile synek da nam sie pobawic:tak:
 
Czarnuszka - faktycznie Twoj chlop potrafi dowalic... Wspolczuje bardzo i wyobrazam sobie jak musi ci byc przykro slyszac cos takiego...

Dziewczyny - ponawiam pytanie o jakis dobry krem czy zel do rozstepow - moj brzuch wyglada masakrycznie... M wprawdzie mowi ze nie jest tak zle, ale ja juz wiem ze kostium dwuczesciowy w ogoel w gre nie wchodzi i z powodu rozstepow i z powodu brzucha wygladajacego na 5 miesiac ciazy...

myślę że moze Mustela .... a na cellulit miałam kiedyś Dior cellu-diet spray czy jakoś tak i dobry był :)
 
reklama
Hehe widze ze nie tylko ja wcinam cistka :-D nigdy mnie jakos do słodyczy nie ciaglelo ale pod koniec ciazy zaczelam podjadac i mi tak zostało :-(

ramari ales Ty dowcipna z tym rota :-D ale chyba podziekuje.

eee ja tam nie widze roznicy w kwestii seksu :-D Było dobrze i jest dobrze a przecie sn rodzilam. Małż tez sie nie skarzy... hehe jak łatwo sie rozciagneło zeby wycisnac trutnia tak łatwo sie zeszło :-D
 
Do góry