reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Bo jak sie karmi to jest sucho tam mocno, ja to uzywalam takich kremow nawilzajacych bo inaczej zadna to byla dla mnie przyjemnosc
A wogole to w sobote zalozylam sobie wkladke antykoncepcyjna. I kurna mam po tym spore plamienia , jakby mi bylo malo... gin powiedzial ze moga byc i jak nie przejda do czwartku to mam isc do niego, mam nadzieje ze przejda bo mam dosc wizyt u ginekologa.
No ale spokoj mam na 5 lat :) ja juz o kolejnych dzieciach nie mysle
 
reklama
Czarnuszka kochana twój mąż to je;op:no:..ja bym mojemu dała... nawet jak tak myśli to niech zachowa to dla siebie i już!
Kasaii powiedz mi czy założyłaś sobię Mirene? Ja na razie mam zastrzyk na 12 tygodni bo leczę nadżerkę ale potem muszę się zastanowić. Kurczę zastanawiam się tylko skąd trzasnąc 900 zł:sorry2:
 
Czarnuszka kochana twój mąż to je;op:no:..ja bym mojemu dała... nawet jak tak myśli to niech zachowa to dla siebie i już!
Kasaii powiedz mi czy założyłaś sobię Mirene? Ja na razie mam zastrzyk na 12 tygodni bo leczę nadżerkę ale potem muszę się zastanowić. Kurczę zastanawiam się tylko skąd trzasnąc 900 zł:sorry2:

nie, gin zalozyl mi taka zwykla, miedziana. 400 zl kosztowala
moje kolezanki tez maja te zwykle i nie narzekaja, gin mi powiedzial ze jak nie mialam problemu z misiaczkami to ta jest ok , zobaczymy w praktyce jak to bedzie
 
My też po ponad 4 tygodniach pofiglowaliśmy.Bałam się wcześniej.Najlepsze,że nasłuchiwałam czy mała się nie obudzi...
Czarnuszka-główka do góry,olej opinie innych.Skończysz karmić to weźmiesz się za siebie.Ja zaczynam dietę za kilka dni,jak wyjemy to co w lodówce.
 
Hej kochana. Kurcze ciągle brakuje mi czasu żeby posiedzieć sobie na forum. Bardzo mi się tęskni za Wami.
W ogóle jakoś ostatnio mam ból istnienia jak patrzę w lusterko.Wyglądam jak nieszczęście, mam jeszcze sporo do zrzucenia i mam nadzieję że szybko te kg spadną. A jeśli chodzi o antykoncepcje to właśnie się zastanawiam ale jakoś nie mogę się zdecydować. Jak bedę u mojego gin na kontroli to się go zapytam co mi poleca.
 
Sylusia ja wczoraj wlasnie "zainstalowalam" mirene i jak narazie pozytywnie, samo zaloeznie bylo troche bolesne i pozniej caly dzien krwawilam, ale dzis juz nic nie ma.

Tutaj za spiralka miedziana (para guard) jest na 10 lat, mirena na 5 lat, zawiera mala ilosc hormonu, ale nie estrogenu, wiec spokojnie mozna karmic piersia.

Blueberry dobrze jest sie upewnic ze nie ma sie alergii na miedz, w razie czego.

Czarnuszka wspolczuje meza, ciekawe czy on taki caly wysportowany. Faceci czasami potrafia byc okropni.
 
O Mirenie już troszkę wiem a te miedziane?
Kasaii na ile zakładana jest miedziana? I jak sie po niej czujesz??
Ja po zastrzyku anty czuję sie świetnie i jakby troszkę mnie pobudził:-p.... kosztuje niewiele ale szkoda że nie można stosować go na dłuższą metę!
No i ja po tym pierwszym razie... hym no nie było wystrzałów ani fajerwerków... mam opadniętą przednią ściankę pochwy po porodzie i troche mnie boli:-(
 
po 2 tyg. od porodu straciłam 10 kg, ale zostało drugie tyle :angry: dalej męczy mnie anemia jestem blada wręcz przezroczysta, no i słabo mi co chwile:crazy:
 
reklama
Bo jak sie karmi to jest sucho tam mocno, ja to uzywalam takich kremow nawilzajacych bo inaczej zadna to byla dla mnie przyjemnosc
A wogole to w sobote zalozylam sobie wkladke antykoncepcyjna. I kurna mam po tym spore plamienia , jakby mi bylo malo... gin powiedzial ze moga byc i jak nie przejda do czwartku to mam isc do niego, mam nadzieje ze przejda bo mam dosc wizyt u ginekologa.
No ale spokoj mam na 5 lat :) ja juz o kolejnych dzieciach nie mysle

Sylusia ja wczoraj wlasnie "zainstalowalam" mirene i jak narazie pozytywnie, samo zaloeznie bylo troche bolesne i pozniej caly dzien krwawilam, ale dzis juz nic nie ma.

Tutaj za spiralka miedziana (para guard) jest na 10 lat, mirena na 5 lat, zawiera mala ilosc hormonu, ale nie estrogenu, wiec spokojnie mozna karmic piersia.

Blueberry dobrze jest sie upewnic ze nie ma sie alergii na miedz, w razie czego.

Czarnuszka wspolczuje meza, ciekawe czy on taki caly wysportowany. Faceci czasami potrafia byc okropni.

To szybko wam lekarz zalozyl.Mnie powiedzial ze wolno dopiero po 3 miesiacach od zalozenia,a bardzo was to bolalo? Bo w maju mnie tez to czeka,tylko boje sie bolu smieszne po tym co przeszlam po cesarce.Na szczescie juz wszystko ok.

A co do sexu to u mnie klops.mieszkanko male,mama za sciana,a w lozku cora a maz na kanapie.Wiec pewnie przyjdzie mi poczekac do wrzesnia.Zreszta po nocach pracujemy,a w dzien maz tez pracuje wiec sil brak nawet.
 
Do góry