reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
A ja wg lekarza przytułam tylko pół kilograma !!Teraz waże 66,5 przy wzroście 173 :-) gdzie ta piękna waga sprzed czasów mojego męża tzn 58 kg..ale to inna bajka !! Ale wiecie co..zamiast sie cieszyć ...może i głupia jestem ale się martwię tym bo inne z 5kg są na + a ja :szok: Boję się ze z dziecinką cos nie tak - że mozę sie nie rozwija czy coś...wkręcam sobie i zeświruje do nastepnego usg pod koniec listopada:-( Czekam do 18tc i lece do prywatnego zeby mozna bylo zaliczyc do połówkowego to badanie a potem pojde normalnie w 22tc wg programu ZMiJ ! Musze zaspokoić swój niepokój bo niewytrzymam tego!!
 
Ale waga ciężarówki nie musi mieć nic wspólnego z wielkością dziecka. Są przypadki, że kobieta przez cała ciąże chudnie a dziecko rodzi takie jak trzeba. Dziecko weźmie sobie to co mu potrzeba :) czasami nawet kosztem matki. Jeśli tylko badania krwi i moczu są ok to nie ma się co przejmować.
 
dokładnie ja zaczęłam przybierać dopiero teraz mimo,że to 16 tydzień,brzuszek zaczyna się pojawiać, a dzieciaki sa bardzo duże ponoć jak na bliźnięta w tych tygodniach życia, więc nie ma zasady na tycie, ja obecnie waże 65kg przy 175wzrostu.

ps. co zrobić,żeby suwaczek cały czas się pojawiał, trzeba go robić,kopiować z innych postów za każdym razem>?
 
Ja przy ciąży bliźniaczej przytyłam zaledwie 5 kg. Ważę obecnie ok. 54 przy wzroście 160. Brzuszek już widać - plecy zaczynają boleć. Przytyłam tylko w "brzuchu" :) Reszta bez zmian. Nie mam wilczego apetytu ani zachcianek.
 
dokładnie ja zaczęłam przybierać dopiero teraz mimo,że to 16 tydzień,brzuszek zaczyna się pojawiać, a dzieciaki sa bardzo duże ponoć jak na bliźnięta w tych tygodniach życia, więc nie ma zasady na tycie, ja obecnie waże 65kg przy 175wzrostu.

ps. co zrobić,żeby suwaczek cały czas się pojawiał, trzeba go robić,kopiować z innych postów za każdym razem>?

Gosiu, musisz wejść na górze w Ustawienia, potem w edycję sygnatury (czy sygnaturę) i tam wkleić kod do swojego suwaczka. Będziesz go miała przy każdym poście. :)
 
ja zaznaczę swój dzisiejszy rekord: przez ostatni miesiąc przytyłam 5 kg!!
od początku ciąży więc już 6kg, zaczynałam z 57kg (na 170cm) a teraz mam 63 kg
ciekawe co będzie dalej...?
nie widać tych kilogramów, tylko brzuszek mi stał się piłeczką :-D
wedle zaleceń gina mam się ograniczyć z jedzeniem :eek:
od dziś zaczynam więc przyglądać się swojej wadze :tak:
 
Mój ginekolog(jeden z najlepszych w mieście) stwierdził,że w ciąży to kobieta ma jeść i tyć...i tym się nie przejmować...:-) a odchudzaniem to się martwić po porodzie.Poprawił mi tym humor.
 
też uważam, że nie ma co patrzeć teraz na wagę... warto popatrzeć po porodzie.

Co do krzywej cukrowej to dla mnie najgorsze było to picie tej glukozy, była gęsta jak syrop z tego cukru.
 
reklama
ja też dostałam zalecenia beztroskiego jedzenia, moja gin powiedziała cytuję:jedz ile chcesz, to jedyny okres kiedy nie powinno sie spierać z samym sobą i myśleć o wadze", a każdy chyba ma jakiś umiar i swoje granice, których nawet w ciąży nie przejdzie, pozdrawiam zajadając batona musli:)



ps. Mag 349 dzięki za wskazówki
 
Ostatnia edycja:
Do góry