reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Ja w piątek byłam w szpitalu na badaniach i jak mnie pani ważyła to mam ta samą wagę co miesiąc temu, czlu 6,7kg na plusie;)w środę idę do swojego gina to zobaczę na jego wadze;)
 
jak Wy to robicie, że waga Wam sie miesiąc trzyma w miejscu?? :eek: u mnie pół kilo tygodniowo jak w zegarku :shocked2:
tydzień temu 61.5
dziś 62.0

to w ogóle dobrze?? czy za szybko?? już nic nie wiem :confused2:
 
Ja tez prawie dyszka do przodu już 3 tyg. temu. Jak spytałam gina przerażona, czy to nie za dużo, to tylko się uśmiał i mówi mi, "jakbyśmy mieszkali w jakiejś Etiopii to bym pani powiedział, że za dużo, a tak nie ma co się martwić" :-D Tyle, ze po mnie nie widać. Wczoraj znajomą spotkałam i jak powiedziałam, ze to 7 miesiąc to tylko oczy wybałuszyła i mówi, ze taki brzuch to ona miała w 3 miesiącu :-D
 
No ja dzis tez dobiłam do 10 kg :szok: ale wlasnie tez słysze ciagle ze nie widac wogole ze jestem w ciazy :eek:dziwne jakos mi saie nie chce w to wierzyc ;)
 
ja też 10 kg :-(4 kg w ciągu ostatniego miesiąca, lekarz aż postawił wykrzykniki obok mojej wagi :szok: musze przystopowac z jedzeniem, po prostu zastosowac diete mż
(mniej żreć)
 
reklama
Do góry