reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
jestem 2.5 kg na plusie
chyba trochę mało, ale skoro mój gin nic nie mówi na ten temat, to chyba wszystko gra:-)

Wow! Kobito! Jak ty to robisz? Ja oczywiście wyglądam jak słonica bo 10 kg do przodu, a może juz nawet więcej-sama nie wiem bo waga mi wariuje.

Dziewczyny-czy wy tez zaokragliłyście sie na twarzy? Cholera jasna-zaraz szyi mi nie bedzie widać!!!
 
Mag 2,5? To bym powiedziała, że bardzo mało. Ja dzisiaj 9 kg do przodu. Chyba mi to w brzuch poszło w większości, bo poza tym to raczej nie prztyłam. Niektórzy też twierdzą, że nie widać, ale pewnie chcą być mili.
 
Wow! Kobito! Jak ty to robisz? Ja oczywiście wyglądam jak słonica bo 10 kg do przodu, a może juz nawet więcej-sama nie wiem bo waga mi wariuje.

Dziewczyny-czy wy tez zaokragliłyście sie na twarzy? Cholera jasna-zaraz szyi mi nie bedzie widać!!!


ja na pewno zaokraglilam sie na twarzy.
ale wiekszosc mi poszlo w brzuch. i cycki :-D
 
a ja gdzieś ostatnio czytałam, że największy przyrost wagi już za nami... hmm trochę mnie to zdziwiło bo przecież teraz brzusio (tzn. dzidzia) nabiera najwięcej....
 
dziewczyny luzik
2,5 kg ale miałam swoje porządne rezerwy tłuszczykowe:-D:-D:-D
poza tym pewnie jeszcze wystrzelę z kg i was przegonię
 
reklama
Do góry