reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Nie sądzę :no::no::no::-p Ja czuje że najgorsze przede mną.
Teraz mam 73 kg czyli 10 na plusie.
hehe dla tych co się chcą pocieszyć na stronce www.edziecko jest kalendarz ciąży dzień po dniu i to cytat:
"Poniedzialek 7 grudnia
Przyrost Twojej wagi w ostatnim trymestrze ciąży nie będzie już tak gwałtowny jak w drugim. Odżywiaj się nadal racjonalnie. Pamiętaj, by mięso jeść na zmianę z rybami i jajami."
 
Hej, ja waze 52 kilogramy i od 10tc przytylam 6kg, wiec nie jest to tak duzo. Niestety mi sie wydaje ze jestem coraz wieksza i wieksza, chodzi mi o brzuszek wiec nie wiem jak to jest. Brzuch mi rosnie ale wskazowka na wadze stoi. No i czy 6kg to nie jest za malo?



 
Hej, ja waze 52 kilogramy i od 10tc przytylam 6kg, wiec nie jest to tak duzo. Niestety mi sie wydaje ze jestem coraz wieksza i wieksza, chodzi mi o brzuszek wiec nie wiem jak to jest. Brzuch mi rosnie ale wskazowka na wadze stoi. No i czy 6kg to nie jest za malo?
Za mało? Kurczę to prawda że punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia :-) Bo ja przytyłam AZ 6 kg hehe No ale nie miałam wyjsciowej wagi gęsi wyscigowej tylko raczej solidnej jałówki haha jak to różnie spostrzegamy te same cyferki...
 
dziewczyny ja przytylam na dzien dzisiiejszy 12,5 kg :szok: , a brzuchol mam taki duzy ze każdy pyta czy do porodu :zawstydzona/y:
ostatnio rodzila szwagierka i poszlam ja odwiedzic w szpitalu, i szukalam szatni na dole,mowie nigdzie nie ma , wiec zapytam na izbie przyjec,kobieta zmierzyla mnie wzorkiem zanim cokolwiek zdazylam powiedziec i pyta" pani do przyjecia "?
echhhh;/
 
Ja z bliźniakami mam narazie 12 kg. na plusie. Ostatnio mój lekarz stwierdził, że "zaszalałam". No ale cholera jasna tam jest dwójka dzieci. Czy to tak dużo? No nie mówie jem sporo słodkiego, no ale to siła wyższa... Poprostu mam ochote to jem. Wiem, że może nie powinnam, ale trudno. KIEDYŚ schudnę.
 
reklama
Do góry