reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Ja mam 92 cm, a w kilogramach około 6 więcej:-) trochę może dużo, ale wszyscy mówią, że nie wygląda, że aż tyle przytyłam:-D chociaż może mówią tak z grzeczności.
Dziwię się, że aż tyle mi przybyło bo w zasadzie nie mam żadnych zachcianek (za to ma je mój mąż:-D).
Przed ciążą w zasadzie nie ograniczałam się z jedzeniem ani ze słodyczami i było ok. Teraz nawet za bardzo słodycze mi nie smakują, a przez pierwsze 3 miesiące to nie mogłam na nie patrzeć, więc nie wiem czemu tak szybko moja waga idzie w górę??
Ale nie przejmuje się tym:-)
 
Ja się przed chwilką zmierzyłam i w pasie mam 87 cm, przed ciążą miałam ok 67 cm, więc jak dotąd 20 cm na plusie. Kończe niedługo 26 tydzień. Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja w sobote ważyłam się u znajomych rodziny i ważę 69kg:tak: Przed ciążą, a nawet już jak poszłam na pierwsza wizyte to ważyłam 63kg. Także 6kg na plusie mam:tak: A brzuch ogromny, niestety nie mam centymetra:-( Ale potem nitką zmierzę i odmierzę na linijce;-):-D
 
reklama
Do góry