reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

ja mam 150cm po ciązy z Natalką schudłam do 46kg z 54 z przed ciąży teraz startowałam z 55kg mam już 65kg ale myśle że do 49kg dam rade schudnąć:-D:-D
 
reklama
Dziś weszłam na wage a tam +2kg w 3 tyg :shocked2: Ale i tak dobrze bo niedość że na L4 to od 16tc do 20tc przybyły mi pierwsze 4kg wiec wsumie +6kg od początku ciąży:-)
JA też marze żeby po porodzie schunąć do mojej startowej wagi 66 a nawet lepiej do 62:eek: Zobaczymy czy się uda bo odkąd jestem z moim mężem prowadze leniwy trub życia + 8kg przybyło mi w 4 lata i trudno o wagę sprzed jego czasów czyli 58 kg przy wzroscie 173...zobaczymy czy się uda:rofl2:
 
Ja też planuję wrócic do mojej wagi sprzed ciąży ale tej odleglejszej:-D Bo przed samą ciążą ważyłam 62 kg przy wzroście 163cm. A teraz planuję zrzucic wage do 55kg:tak:Tak w sam raz;-):-) No i wpadłam w jakiś szał, że mam byc seksowną, młoda mamuśką i przeglądam allegro i już mam upatrzonych trochę sukieneczek w stylu Japan Style;-):-) hihi, większa motywacja będzie do zrzucenia tych kg:tak:
 
Dzieki dziewczyny za gratulacje:)) to naprawde super radość:)

Czarnuszka zdałam za drugim razem, ale trafiłam na tego samego egzaminatora, starego gbura..jednak za pierwszym razem denerwowałam sie tak ze nogi mi skakaly i rece sie pocily..mimo, przed samym egzaminem bylo spoko, luz:sorry: za to dzisiaj miałam to gdzie, zdam albo nie..no i wsiadłam sobie, zero stresu:) bardzij sobie myślałam o babasie który mnie mega kopał i śmiac mi sie chciało..taki luz poczuła, że normalnie myślałam ze sobie radio włączę:-p takze pamietaj: don't panic:tak:

Agniesiak ja mam to samo co ty:cool2: przeglądam mini, suknie nawet takie na specjalne okazje (jakby miałyby mi sie do czegoś przydac:sorry:) buty na obcasie (raz w zyciu na studniówce w 2002 roku miałam przez 2 godziny:laugh2:). I tez mysle, ze cos , chociaz jedna rzecz, musze sobie kupic własnie zeby mieć motywacje:sorry: najwyżej bedę w tym po domu latać:-p w ogóle teraz mam faze na szminki i błyszczyki..tez chodze w nich po domu bo gdzie indziej:happy:
 
Ja mam nadzieje po porodzie będe miała z 52 kg. Nie chce mniej. Mi jest ciężko przytyć:-( Mam wzrost 165 cm i wazyłam 46,5kg więc teraz jak przytyje jeszcze troche to mam nadzieje zostanie mi to małe co nie co hehe
 
Ja to dzisiaj u lekarza się zestresowałam:waga w ciuchach i butach pokazała..92...liczę,że bez tego byłoby z 2 kiloski mniej...to i tak przytyłam 16-17kilo:szok:
 
ja mam 166cm wzrostu i poki co waze 64kg.
Po ciazy chcialabym wrocic do 56-58 (czyli tyle ile mialam przed druga ciaza). O wadze sprzed pierwszej ciazy (53kg) raczej juz nie mysle.

Ale nie mam jakiegos specjalnego parcia na ta wage... Co ma byc to bedzie, a i tak wiem, ze nie bede nic robic zeb ypozostale kilogramy zrzucac - co ma zejsc samo to zejdzie, a reszta zostanie :-D Nie lubie sie ruszac i tyle :-p
 
reklama
Do góry